Perşembe, Ekim 27, 2016
sprey boyayla yenilikler

sprey boyayla yenilikler

9

İşte geldim:))Ramazanı bitirdik.Yarın bayram.Yazım ne zaman yayınlanır bilmiyorum ama ben herkese güzelmi güzel geçecek bayram günleri diliyorum.4 saat sonra yolculuk var bize.Gitmeden birkaç yazı göndereyim dedim.Bu kesme vazo benim çeyizimden kalan tek parça.Şekerliği gondolu,küllükleri vs.kalmadı kırıla kırıla.E bunlarında modası da kalmadı aslında.Bende son kalan parçamı bir güzel sprey yaldızla boyadım.Kesme desenlerinin ortalarına da pembe taşlar yapıştırdım.Elinizde birkaç parça kesmeniz varsa bir öneri olarak paylaşayım dedim:))

Alt resimdeki minik hasır sepetlerde çerezliklerin altlıklarıydı.Onlarıda spreyledim tabikii:))

9 YORUMLAR

  1. çok şık olmuş gönüldenelecim, ellerine sağlık.Benim de annemin istemeyip de benim kaptığım benzer bir vazom var, belki birşeyler yapılabilir düşüncesiyle saklıyordum, çok iyi fikir.

  2. bendede takımı var bu takımdan daha kırılanıda yok ama bende böyle değiştirmeyi düşünüyordum.nasıl olurki derken sizinkini gördüm.cesaret geldi.bir ara artık çok sıkıldığımda değiştireceğim böyle.fikir için teşekkürler.

  3. Alışkanlık yapıyor dimi sprey boya:))) Sprey boya ile tablolar yapıyorlar inanılmaz, ciğerlerime güvensem deniycem ama kesin bronşit olurum onu yapsam:) Linke tıkla muhteşemliği gör…

  4. harıka olmuslar ellerıne sağlık .bende kozalaklarımı boyamıstım bu spreyle çok güzel oluyor.valla benımde alerjım var onun ıcın balkonda daha cok yapıyorum bole tozlu dokuncak ıslerı kriizantemcim öyle bir dene istersen :D