Pazar, Ekim 23, 2016

Sticker,hem de 2 liraya!

5

Malum stickerlar çok pahalı,ama hanımlar her şeyin bir kolayını buluyorlar değil mi?

sticker
sticker

Bir yerde gördüğüm stickera bayıldım ama baya bi pahalı geldi,yapılabilir mi dedim yapılırmış..yapışkanlı siyah kağıtlardan aldım her yerde bulunabilir,1 milyoncular da dahil. sonra istediğim modeli bilgisayara eşit karelere böldürdüm. her bir kareyi A4 kapıdına çıktı aldım ve yapışkanlı kağıdı A4 ün üzerine koyarak aynı şekli kestim duvarıma yapıştırdım..

sticker
sticker

üsttekini ise stickera bakarak yaptım..

5 YORUMLAR

  1. Eline sağlık,çok güzel olduğuna eminim.Ayrıca Türk süsleme sanatlarının bir dalı vardır.Kaat’ı Sanatı Bence sen de bir nevi KAAT’I yapmışsın.

  2. çok güzel yapmışsın. eline sağlık. kedili güzel bir sticker vardı. pahalı diye alamıyordum. böyle deneyebilirim. paylaşım için teşekkürler…

  3. nalana : teşekkür ederim kaat’ı sanatını ilk defa duyuyorum sizden,araştırmaya başladım :) as2003 : ilk sticker için 10 parçaya böldürdüm bilgisayara, her parçayı da A4 kağıdına çıktı aldım. yapışkanlı kağıdı A4ün üstüne koyarak kestim sonra duvara yapıtırdım..rana yavuz :Ben de pahalı olduğu için semazen olanı alamamıştım,sonra hırs yaptım :))

  4. Bravo.. Gerçekten harika bir çalışma. Ama bunu bu kadar ucuza getirmek çok daha başarılı bir sonuç. Bayıldım. Elleriniz dert görmesin.