Pazartesi, Ekim 24, 2016
Suluboya ve mum damlatma

Suluboya ve mum damlatma

16

elişi çalışmaları
Suluboya ve mum damlatma tekniği ile okulda yaptığım ve severek duvarıma astığım bir çalışma, yapması da oldukça zevkli :)

16 YORUMLAR

  1. Bunun sulu boya ve mumla olduğuna inanamadım birden nasıl da harika durmuş yahu :) Ellerine sağlık… Tabiki severek takacaksın duvarına bu tablo asılmaz da ne yapılır… Bir el atmadığın bumu vardı onu da yapmışsın :) Bu ne çok yönlülüktür tekrardan hayran kaldım :)

  2. ay ay ay yorumlarınız süper arkadaşlar çoook ama çoooooooooooooook teşekkürler o sizin güzel düşünceniz yetenekli arkadaşlarım çokk sağolun:D

  3. Ya sizin okullar neredeydi :) Bende yıllarca resim dersi aldım ama hiçbirşey damlatmadık hayal gücümüzü geliştirecek bir tek çalışma gösterilmedi :D Bildiğin resimdi yani :) Güzel sanatlar falan mı okudunuz arkadaşlar :)

  4. Hahaha :) Ay ben de nerede okudum diyordum :D Güzel sanatlar mezunuysan o başka bu yeteneğinin ve çok yönlülüğünün açıklaması olabilir… Eğitimli bir yeteneksin yani… :)

  5. Hahhhh :) Bende bir an vallahi benim okulumdan şüphe etmiştim :) Hatta bir an acaba biz yaptık da ben mi hatırlayamıyorum diye düşündüm ama yok …. Karşıya meyve koyup resmini yapmak ne kadar yaratıcı ise o kadar yaratıcı idik resim derslerinde :)