Sünnet bebek kapı süsleri ve takı yastıkları

-

keceden-mavi-prensli-sunnet-bebek-kapi-susu-ornekleri
Yüksekliği 95 cm olan bu keçeden kapı süsü, sünnet bebek odası için hazırlandı. Sünnet kıyafetli keçeden prens figürü, tüylü kavuk, pelerin, sünnet asası gibi detaylarla süslendi. Keçeden isim tabelası için keçeden harfler incilerle süslendi.
Selçuk Emir bebek için yine keçeden atlı ve prensli kapı süsünün yüksekliği de 95 – 100 cm. Selçukemir için büyük boy prens takı yastığının yüksekliği ise 83 cm. En sonraki prens figürleri ise bebeğin beşiğini süslemek üzere hazırlandı. Bebek şekeri hediyeliği olarak da yapılabilir bu minik keçe prenslerden.

keceden-mavi-prensli-sunnet-bebek-kapi-susu-ornekleri-2

keceden-mavi-prensli-sunnet-bebek-kapi-susu-ornekleri-3

keceden-mavi-prensli-sunnet-bebek-kapi-susu-ornekleri-5

keceden-mavi-prensli-sunnet-bebek-kapi-susu-ornekleri-6

keceden-mavi-prensli-sunnet-bebek-kapi-susu-ornekleri-7

keceden-mavi-prensli-sunnet-bebek-kapi-susu-ornekleri-8

keceden-mavi-prensli-sunnet-bebek-kapi-susu-ornekleri-9

kece-prensli-bebek-taki-yastiklari-2

kece-prensli-bebek-taki-yastiklari

kece-figurler-mavi-prens

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com