Cuma, Mayıs 26, 2017
Süper Keçe Çalışmaları

5 YORUMLAR

  1. ondan yaptım ama bir dergide yapmıştı kadın ortasına düüm atıp öyle kıvırıyor o şekilde yapınca iyi sonuç alamadım. Yünü kendim kıvırdım ıslatıp sabunladım son yaptıklarımda sonuç başarılı oldu.Ben aslında şu çiçekten yapmak istiyorum ama fırsatım olmadı. Bugün misafirlerim var yarın anneme gidicem ama belki keçelerimi de götürürüm orada denerim.

  2. çok güzeller Embir .bende keçe takılar göndermiştim yayından geri döndü link çıkmadı diye tekrar gönderdim bugün ordada çok şık şeyler var

  3. galiba ben de keçe alacağım ne olur bana nerden alındığını söyleyin ama ben fazla tüylü olmayan sert ve canlı renklerde olanlardan istiyorum var mı bilen

  4. keçe ne menem bir malzemedir :) elinize alınca bırakamıyorsunuz kızlar :) demek hepimizin keçe krizi aynı anda tuttu :)) gececim kesin eminönü-tahtakale civarında vardır keçe satan… bir de embir kazakları makinede yıkayıp keçe haline getiriyordu hatırlarsan. bulamazsan kazakları deneyebilirsin.

  5. kazak olur polar olur :))İstanbul’da nerede satılıyor bilemiyorum ama gerçek keçeler kalın ve tüğlü olanları, ben temizlik bezlerini bile kullanıyorum :))Gerçekten çok keyifli, şimdi de yün yumağı gibi olan nakonun keçelerinden aldım, alışma devresinde yuvarlak toplar yapıyorum. Sonradan ilerleticem tabi :)