SÜSLÜ BEBİŞ ETEĞİ

-
süslü bebiş eteği
süslü bebiş eteği

Yine canımın sıkıldığı bir gün, evdeki artık yünlerden yapmıştım bu eteği. Bel kısmını 10 sıra düz ördüm. 5. sırada bir arttırıp bir kestim. Bükme yeri düzgün dursun diye. Sonra arttırmaya başladım. 5 ilmekte 1 arttırdım .Bu işlemi de 4 sıra yaptım. Sonra düz devam ettim. Ama baktım ki devamı…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ufudik

24 yıllık Edebiyat öğretmeniyim. Oğlumla ve kedimizle birlikte yaşıyoruz. Sanatı ve emek ürünü her şeyi severim. Mesleğimi ve insanları çok seviyorum. Dünyayı daha güzel hale getirmek için elimden ne gelirse yapmak istiyorum.

9 yorum gelmiş

  1. polyanna 69

    kibar kibar.eline sağlık.önünü şöyle bir elinle bastırsaydın fotoğrafta daha bir jilet gibi dururdu.lakin bel kısmını ancak örgüyü iyi bilen biri böyle yapar.tırtıklı tırtıklı bel kısmı da çok güzel olmuş.tekrar eline sağlık.mutlu yıllar.=)

  2. ufudik

    Çok teşekkürler arkadaşlar. Şimdi bunu hediye edecek birini bulmam lazım. :))) Evet elimle sıvazlasam daha iyi olacakmış. Etek ucunun da hafif volanlı olduğu anlaşılsın diye öyle yapmıştım ama bir garip olmuş. :))))

  3. ufudik

    Teşekkürler.Hala hediye edecek birini bulamadım.:))) Yakınlarda olsanız, bir de bu yaşlarda kızınız olsa ne iyi olurdu.. :))

Bir Cevap Yazın