Pazartesi, Ekim 24, 2016
Süslü Keçe Toplar

Süslü Keçe Toplar

5

Keçe toplarımı keçe iğnesi ile süsledim. Nasıl olmuşlar? embir‘de

5 YORUMLAR

  1. Nedret ablacım ben görülmemiş birşey olarak ne yapabilirim bilemedim biraz düşünelim bakalım…Size bir sorum olacak keçe iğnesinin altında kullanılan fırçadan aldınız mı? Ben parama kıyamadım da topları yaparken sorun yaşamıyorum gerçi de düz keçeyi nasıl iğnelerim bilemedim:(

  2. tamam o zaman 15 liraya vardı ondan alayım, iğnesini de ucuzundan aldım zaten. 35 liraya da vardı ikisi 70 lira yapıyordu bende kıyamamıştım alayım 15 liralıktan. Teşekkürler ablacım.

  3. Bugün Gutermanın keçelerini gördüm, yabancı kaynaklı sitelerdeki keçelerdendi, çok güzeldi ve tabakası 7.5 ve 8.5 lira arasındaydı. Başka yerde gördüm onlar da aynı kalitede, iki katı büyüklükte ve 7.5 liraydı. Guterman keçe yünleri 3.5 lira, ipek keçeler 8 liraydı.Embirim şahane olmuşlar. Bakalım neler yapacaksın.

  4. beğenmenize sevindim arkadaşlar, çok teşekkürler.Sesicim keçe yünlerini 3 liraya alıyorum başka bir marka görmüştüm ama adını hatırlamıyorum (erdoğan düğmede) kechenin yarısı kadardı ve fiyatı da sanırım 9 liraydı.