Tabiki bundan da eksik kalmadım:))

-

Ponpondan kapı süsümü bir de ben paylaşıp hatırlatmak istedim herkese:))Uzun süredir kullanmadığımız için misinası katlı durmaktan kırışmış biraz ama olsun yine de severek kullanıyoruz:))

9 yorum gelmiş

  1. celebi74

    bende katılıyorum ama güneşedoğrunun dediği gibi beş tanemibir beş tane yap şekerim hadi ne olur.. daha fıkır fıkır olsunlar.. :)

  2. dolunay82

    güzel bir kapı süsü fikri.bende arıyordum böyle bir fikir.denemek lazım.ama arkadaşlara katılıyorum daha fazla ponpon istiyoruz:))ellerine sağlık.paylaşım için teşekkürler.

  3. ayselll

    güzel yorumlarınız için hepinize teşekkürler amaa bir sorunum vaar:))Annem bu kadarına kızıyo eline ayağına dolaşıyomuş diye her fırsatta aysellll şunu kaldıralımmııı diyo:)) yani daha fazlası ponponlarımın sonu olurr:)))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...