Cuma, Ekim 28, 2016
Tabureleri Giydirin

Tabureleri Giydirin

10

Kapının yanına oturacak bir şey istiyordum, ayakkabı giyip çıkarırken iyi olur diye. Bodrumda bulduğum plastik tabureyi aldım, giydirdim…İyi olmamış mı?

10 YORUMLAR

  1. ellerinize sağlık hemde çok güzel olmuş. karadeniz yöresinde bu tarz tabureler çok kullanılırdı, tabii ahşap bir an o taburelerden sandım:))

  2. Aaaa ne güzel bir fikir. Çok güzel. Ben de yaptnca size göndereyim. Çok eski taburelerim var ve ayakları çok kötü görünüyor. Bayıldım valla. Elinize sağlık.

  3. cıvıl cıvıl olmuş sevgili banuca:) kim inanır altında plastik bir taburecik olduğuna:) ben de sık sık tabureleri giydiririm sıkıldıkça:) sonra koltuklar gozunu tırmalıyor falan filan demedi deme:))

  4. Hepiniz sağolun, fikir versin diye yayınladım aslında.Fiamma, inan bana gözüm 5-6 gündür koltuklarda, gece yattığımda da kafamda, en ucuzundan ve en pratiğinden onlara kılıf düşünüyorum, çünkü açık renkler ve kışın soba yanınca haliyle sararıyorlar, üzerlerine birşeyler örterek idare ediyorum. Koltuk minderlerini kafamda hallettim, yakındır gövdelerini kaplamam :)