Taç broşlu dantelli lohusa terliği

-

pembe-saten-lohusa-terlikleri
Hira bebeğin annesi için Nurten Hanım bir sürü şey yaptırdı, bu taçlı lohusa terliğimi de bu sefer daha koyu saten kumaşla kapladım, ilk terliğimdeki kumaş rengi bana çok açık geldi.

pembe-saten-lohusa-terlikleri-

pembe-saten-lohusa-terlikleri-1
Biri pembe biri puantiyeli kurdeleden fiyonk süsü yaptım. 100 % sevgi ile yaptım.

pembe-bebek-ani-defteri
Prenses elbise şeklinde defter ayracı. Keçe balkabağı takı yastığımı bu sefer hem keçeden hem saten kumaştan yaptım, sonradan son kararıyla Hira yazısı yerine taşlı baş harf yapıldı yastığa.

pembe-balkabagi-seklinde-bebek-taki-yastigi
Altın renkte topları bu sefer daha büyük boyda kullandım

pembe-balkabagi-seklinde-bebek-taki-yastigi-4

pembe-balkabagi-seklinde-bebek-taki-yastigi-77

pembe-balkabagi-seklinde-bebek-taki-yastigi-99

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com