Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Tacımı Yeniledim

13 YORUMLAR

 1. Gözlerinden öperim olacaktı Halecim yanlış anlaşılma olmasın :) Ama sen anlamışsındır:) Yorumlarımda art niyetli olan insanlardan olmadığımı biliyorsun çünkü üretken kardeşim :)

 2. Elinize sağlık, özellikle rengi benim için çok vurucu.

  Uzatmadan şunu söyleyeyim, buradaki muhabbetin ve paylaşımın seviyesi ve kalitesi ortada. Buna zarar verecek ortamın yaratılmasına izin vermeyeceğimizi belirtmek ne kadar gerekli bilmiyorum. Bilgi olsun.

  Tekrar elinize sağlık sevgili hale-hale.

 3. sevgili arkadaşlarr hepinize tek tek teşekkür ediyorum adını bile yazmak istemediğim insan tarafından kötü bir şekilde eleştirildim ve bu konuda bana destek oldunuz..inanınkı kendımı yalnız hissetmiştimm ..kısa zamanda böylesinee güzel dostluklar kurdugum ıcın cok mutluyum hepinize teşekkür ederim..abartmıyorum ama ınanınkı cok duygulandım.. çünkü ben verilen her emege saygı duyan birisiyim ister ufak bır iş isterse buyuk bir iş olsun her iş emektir ve saygı duyulmalıdır.. ben yaşadıgım bu yerde cok yalnız bırıyım bır tane bıle arkadasım yok ve yaptıgım her yenılıgı ugrastıgım her hobımı burada yayınlayarak bırazda olsa yalnızlıgımı gıderıyorum … ama benı sahtekar konuma getıren sankı ben çarşıdan alıpta gelmişim gibi bır ortam yaratan vee en cok benı yıkanda tutumlu insancıklar denmesi.. beni derinden yaraladı…. ama ben o ınsanın seviyesizliğine bırakıyorum….

  ben yaptıgım her işten gurur duyuyorum ne mutlu bana ki tutumlu bir insanım.. ne mutlu bana ki Allah’ımın bana bahşettiği en ufak nimetin bile kıymetını bılebılecek kadar şükranlıyım…
  Rabbim kimseyi darda koymasın kımseyı yoklukla terbiye etmesin… ben bu gunlerıme binlerce kez sukredıyorum..

 4. Halecim boşver sen be güzelim arada çıkıyor uçuk kaçık tipler :) Sen yap tokalarını yapamayan çatlasın :) Biz emeğe de göz nuruna da saygılıyız ki onları yapana saygı sonsuz :)

 5. merhaba hale-hale. her zaman bana mesaj yazabilirsiniz ya da bilgi@10marifet.org adresine mail atabilirsiniz. konu ne ise muhakkak ilgilendiğimizi bize ulaşan herkes bilir. buradaki konu ile ilişkisiz mesajları siliyorum ve bundan sonrası için de önlem alıyoruz ilgili kişi hakkında. bilginiz olsun.

 6. shane çok çok çokkkk teşekkür ederim seviyesizlerle uğraştırmadınız benıı.. sonsuz teşekkürler…umarım o şahışş böyle guzel bır sitede bırdaha bulunmaz üyeliği iptal olurr…