Cuma, Nisan 28, 2017
Taçlı bebek anı defteri

Taçlı bebek anı defteri

2

pembe-bebek-ani-defteri
Sema bebek ilgili anıların birikmesi için el yapımı anı defteri ve fiyonklu kalem hazırladım. Lila keçe, payet, dantel ve pembe saten kumaş tercih edildi. Renkli pullarla Sema yazıp, fiyonk üstüne parlak taşlı taç yaptım.

pembe-bebek-ani-defteri-

pembe-tasli-ani-defteri-kalemi

pembe-bebek-ani-defteri-1
El yapımı bebek aksesuarı ya da hediyelik önerisi arayanlara fikir verebilir, erkek çocuklar için başka renkler de tercih edilebilir tabii ki.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com