Tahta mandaldan magnet yapımı

-

Tahta mandaldan magnet
Mandalları ilk önce yaylarını çıkararak ayırdım ve akrilik boyayla 2 kat beyaza boyadım. Seçtiğim dekupajları hamurla kabarttım, üzerine 2 kat dekupaj tutkalı geçtim kuruduktan sonra sağlam olsun diye silikonla mandallara yapıştırdım ve en son keçeli kalemle puantiyeler yaptım. Ama siz akrilik boyayla yapın derim çünkü keçeli kalem zamanla rengini kaybediyor soluyor ben kullanmaya başladıktan sonra farkettim, sanırım üstünden boyayla geçmen gerekecek :)

Ortada görünen güllü ise bir kına paketinin süsüydü, o da mandalıma eşlik ediyor şu an:D
Son bir not; magnetlerinizdeki mıknatısların dolabınızı çizmemesini istiyorsanız para bandıyla mıknatıs kısımlarını bantlayın.

Tahta mandaldan magnet

Tahta mandaldan magnet

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
pamuk sekeri

DERYA T.K ..el işlerini yapmayı da başkalarına fikir versin diye paylaşmayı da seven birisi olarak bende buradayım..hepimizin eline emeğine sağlık :)

2 yorum gelmiş

  1. Hobbycart

    Kullanışlı olmuşlar…Unutulmaması gereken tüm notlar buzdolabı üzerine mandallanabilir :) Ellerine düşüncene sağlık…

  2. pamuk sekeri

    öncelikle çok teşekkür ederim yapımı bana ait ama fikir benim değil daha önce yine bu sayfada görmüştüm bu fikri, bende kendimce yorumladım bu fikri verenlerinde fikirlerine teşekkür ediyorum :) dediğiniz gibi bende notlarımı mandallıyorum ve faturalar için derli toplu bi çözüm ;)

Bir Cevap Yazın