Tam siperlikli hasır nikah şapkası

-

hasir-nikah-sapkasi-modelleri
Geniş siperlikli puantiyeli tül duvaklı, güpür dantel çiçekli kırık beyaz hasır şapka / gelin şapkası / nikah şapkası.

hasir-nikah-sapkasi-modelleri-2
Üzerine güpür dantel çiçekleri tek tek ellerimle diktim. Hasır şapkaların üzerine silikon ile yapıştırma yapmak kolay ama dantelin altından çıkınca çok nahoş bir görüntü veriyor. O yüzden ben tercih etmiyorum, dikerek süslemeyi daha uygun buluyorum.

hasir-nikah-sapkasi-modelleri-3
Nostaljik kadın portreli siyah-beyaz cameo aksesuar ile odak noktasını oluşturdum.

hasir-nikah-sapkasi-modelleri-4
Şapkanın arka bölümünü hazırladığım diğer yarım siperlikli hasır şapka modellerinde olduğu gibi kırık beyaz dantel fiyonk ve kuyruklu olarak tasarladım. Farklı olarak duvak bölümünü daha geniş tuttum.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Beril Öke Gülen

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi “Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü"nden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektler ile mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektro-pop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresindeki ofisinden, sadece internet üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. El yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan; aynalara, bez çantalardan; hasır şapkalara; inci kolyelerden; dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. MAĞAZALAR: Zebramo'da: www.zebramo.com/users/3048962 Dekopasaj'da: www.dekopasaj.com/berilokegulen-profil Gardrops'ta: www.gardrops.com/berilokegulen Tisho'da: www.tisho.com/dukkan/paperfaces_59823_1 Elemeğibunlar'da: www.elemegibunlar.com/uye/paperfaces