Tam siperlikli hasır nikah şapkası

-

hasir-nikah-sapkasi-modelleri
Geniş siperlikli puantiyeli tül duvaklı, güpür dantel çiçekli kırık beyaz hasır şapka / gelin şapkası / nikah şapkası.

hasir-nikah-sapkasi-modelleri-2
Üzerine güpür dantel çiçekleri tek tek ellerimle diktim. Hasır şapkaların üzerine silikon ile yapıştırma yapmak kolay ama dantelin altından çıkınca çok nahoş bir görüntü veriyor. O yüzden ben tercih etmiyorum, dikerek süslemeyi daha uygun buluyorum.

hasir-nikah-sapkasi-modelleri-3
Nostaljik kadın portreli siyah-beyaz cameo aksesuar ile odak noktasını oluşturdum.

hasir-nikah-sapkasi-modelleri-4
Şapkanın arka bölümünü hazırladığım diğer yarım siperlikli hasır şapka modellerinde olduğu gibi kırık beyaz dantel fiyonk ve kuyruklu olarak tasarladım. Farklı olarak duvak bölümünü daha geniş tuttum.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Daha detaylı bilgi için blogumu ziyaret edebilirsiniz.

Beril Öke Gülen

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973