Taş boyama baykuşlu çerçeve

-


Taş boyama baykuşlu çerçeve çalışmamız. Her zaman kütük boyama yapmaktan sıkılırsanız siz de bizim gibi çerçeveleri taşları boyayarak dizayn edebilirsiniz. Biz taşları baykuş şeklinde boyayarak, kütük üzerine kondurduk. Çerçeveyi beyaz tercih ettik. Siz daha renkli tasarımlardan hoşlanıyorsanız kütüğü, çerçevenin kenarını ve hatta çerçeve içini fon olarak da boyayarak daha renkli tasarımlar veya temalar elde edebilirsiniz de.

Unutmayalım taşları akrilik boya ya da hobi sanat kalemleri ile boyuyor ve vernikle sabitliyoruz. Vernik yerine şeffaf oje de kullanabilirsiniz. Taş boyamadan önce taşın yüzeyini iyice temizlemeyi de unutmayın. Sonrasında hem mutlu hissettiriyor, hem de kendinize bir hobi edinmiş oluyorsunuz. Bence deneyin çok seveceksiniz. Hobi malzemelerini her alanda her yüzeye uygulayabilir ve renkli tasarımlar oluşturabilirsiniz. Unutmadan kullandığınız malzemelerin sağlığa zararsız olmasına dikkat edelim.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Taş boyama nasıl yapılır?

| | 2 Yorum

Taş boyama ve taş üzerine peçete dekupaj yapmak isteyenler için temel bilgileri içeren bir videoyu daha önce paylaşmıştık. Sıra geldi taş boyama uygulama videosuna. Yine sevgili Minik Yengeç ile beraberiz...