Taş boyama sevgisi

-

Taş boyama
Topladığınız taşları boyamanın ne kadar eğlenceli ve dinlendirici bir uğraş olduğunu tahmin edemezsiniz. Benim için büyük bir sevgiye dönüşen bu keyifli hobi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bloguma beklerim :)

7 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    sizin malzeme bedava, boyalar hariç ne güzel .çok güzel boyamışsınız. taşları nerden topluyorsunuz özel bir taş mı bunlar ?

  2. minikyengec

    Sevgili “zulaltan” boyalarım bedava değil onları kendim alıyorum :) Çeşitli kırtasiye yada kitap&müzik evlerinde bulabilirsiniz. Akrilik boya olarak geçiyor. Taşları da gittiğim deniz kenarlarından topluyorum yada sağolsun dostlarım gittikleri yerlerden topluyorlar benim için.. Özellikli taşlar değiller.. Sadece ön yüzeylerinin biraz daha düz olması daha iyi oluyor :)
    Bloğumda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz :) Sevgiler..♥♥♥

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...