Cumartesi, Ekim 22, 2016

Taşlara silikooon

13

Nihayet silikon tabancası aldım ve ilk iş epey önceden bir milyoncudan aldığım taşları böööyle yapıştırdım, bi şeye benzemedi ama olsun.

13 YORUMLAR

  1. Bu mu bişeye benzememiş…ay ne kadar mütevazisiniz siz öyle. Güzel olmuşş niye öyle düşündünüz ki.Elinize sağlık çok güzel olmuş.

  2. Yaptığım çoğu şeyi beğenmem ben, çok acele ediyorum, üzerinde uğraşmıyorum diye de kendime kızarım, benzerleri hep daha güzelmiş gibi geliyor. Ama teşekkürler.

  3. ooo iyiki almışsınız,güle güle kullanın.zamanla bu faydalı tabancayı daha da çok seveceksiniz :)) ellerinize sağlık.

  4. Teşekkürleeer, silikon tabancamı çok sevdim vallahi, aklımda bi sürü şey var ama, hele diğer işlerim bitsin, hobilere sıra gelsin, sabırsızlanıyorum.

  5. elinize sağlık, çok hoş olmuş, fanusun iç kısmından mavi taşlara uygun renkte cam boyaları (deka veya pebeo) ile de boyamayı deneyebilirsiniz.

  6. silikon tabacamı ilk aldığımda, tuttuğumu yapıştırıyordum, görmemişin silikon tabancası olmuş…. şeklinde. çok kullanışlı birşey bak ne güzel birşey yapmışsın sayesinde. ellerine sağlık.

  7. Noblesse aynı şekilde ben de içine birşeyler doldumayı düşündüm boya değilde, mesela tül gibi, bakalım tabancanın ilk hevesiyle yapıştı, bir kenarda bekliyor şimdi.acemihobici, sendemiii….Hakikaten kullanışlı, evin tamiri için soğuk silikon tabancası kullanmaktan, bu minik şeyi almak hiç aklıma gelmemişti, evin hem erkeği hem kadını olunca işler ve malzemeler karışıyor tabii.