Taşlı kalp kanatlı melek kapı süsü

-

kalp-kanatli-kece-bebek-kapi-susu-modelleri
Yine bir prenses kapı süsü. Erkekten çok kız bebeklerim oldu benim :) O yüzden kız bebekler için modelim daha fazla. Zaman içinde annelerimin de istekleriyle modellerim oluştu ve üzerinde beraber oynamalar yaptık. Bu modelde de yine annemizin isteği üzerine değişiklikler yaptık. Elbise rengi ve bebeğin saç rengini değiştirdik. Ayrıca süslü ve dikkat çekici olmasını istediği için kanatlarını parlak taşlarla süsledik ve incilerle de şıklık kattık. Güzel günlerde kullanılsın.
Çalışmalarıma ve daha fazlasına bakmak isterseniz buraya, sevdiğiniz birine hediye almak isterseniz de dükkanıma bakabilirsiniz.
Eğer kafanızda başka bir fikir varsa benimle paylaşın ve beraber şekillendirip yapalım. Yeniliklere ve değişikliklere açığım. Önemli olan o gün sizin istediğiniz gibi olması ve hayal ettiğiniz şeyin size ulaşması..
Küçük küçük şeyler ama verdikleri mutluluk çok farklı.. O yüzden bizde diyoruz ki ‘bir avuç mutluluk’

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
incikcincikbyevol

Küçüklükten beri hayalim hep insanları mutlu etmek ve yardımcı olabilmekti. Mesleğimi buna göre seçtim ve psikoloji okumaya karar verdim taa ortaokulda. ve psikoloji okudum :) daha sonra çeşitli eğitimler aldım. Fakat hayat beni insan kaynakları ve finansa itti :) küçüklüğümden beri örgü , dikiş , el emeği ile yapılan ne varsa sevdim ilgilendim. başta sadece bir hobi ve tanıdıklarıma hediye diye yaptıklarım çevremdekilerinde ısrarı üzerine 2. bir meslek oldu bana. Sayfamın adının hikayesi ise 'ıncıkcıncık' süse püse olan düşkünlüğümden :) 'evol' ise tersten okununca love yani aşk demek. o da herşeyin aşktan olduğuna inandığım için. elişlerimle yine insanları mutlu edebiliyorum böylelikle :) Ufacıkta olsa o güzel özel anlarında bir payım oluyorsa ne mutlu bana... daha fazla bilgi almak isterseniz mail adresim aşağıda. e-mail: incikcincikbyevol@hotmail.com

Bir Cevap Yazın