Tavuklu kek fanus kılıfı

-


Merhaba. Keçeden tavuklu kek fanus kılıfı sofra süslemesini önemseyenlere yönelik. Keçe çalışmasını seviyorum tıpkı bir oyun gibi benim için, bu paylaşımım ise tam bir ustalık eserim. Beğenerek yaptığım bu ürünü instagram’da sunum yapan hanımlar ilk aklıma düşürdü. Kek ve pasta sunumları için hem daha gösterişli, hem de daha sağlıklı olacağını düşünerek yaptım bu çalışmayı. Masada sunum için hem şık hem de sağlıklı kendimce fikrim bu tabii. Keçe çalışmalarında yoğunlukla silikon tabancası ile yapıştırma tercih edilirken ben dikiyorum. Hazırladığım ürünler bir iki yıkamadan sonra deforme olmasın diye dikerek yapıyorum, yapıştırıcı daha şık gösteriyor ama buna karşın dikiş daha uzun ömürlü oluyor. Sizler istediğinizi tercih edebilirsiniz.
Ürünlerimi önce çevremde satmayı denedim, sonra 10marifet deneyimim oldu yıllar yıllar önce. Sonra instagram üzerinden satış yapmayı denedim ve yine şimdi 10marifet. Tilki misali dönüp dolaşıp kendimi burada buluyorum :) Bana profilimdeki linkten ulaşabilirsiniz. Herkese mutlu günler diliyorum.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
mezgiden

Örgü, dikiş işlerini önce evde hobi olarak yapıyordum. Siteniz ve sonrasında instagram ve facebook gibi sayfalar sayesinde paylaşım imkanı buldum.