Teddy ayıcıklı erkek bebek tulum takımı

-


Teddy ayıcıklı erkek bebek tulum takımı ile herkese selamlar. Bugün sizlerle minik beyler için hazırladığım cicili tulum takımı ve ayakkabısını paylaşmak istedim. Sürekli tasarladığım kral taç veya prens taç modelinden farklı bir tasarım yapmak istedim ve ortaya böyle tatlı bir takım çıktı. Hazırladığım takımı çok sevdim aynı şekilde annelerimizin de beğenisini kazandı, benim için de değişik bir tecrübe oldu.
Şapka, eldiven, bebek ayakkabısı ve tulumdan oluşan set mavi kurdele, parlak taş ve Teddy ayıcık figürü süslemeli tam bir bebek takımı oldu.
Set içindeki paçaların yapımları hakkında bilgi paylaşmaya çalışacağım aşağıda, yapmak isteyenlere ilham verebilir diye düşünüyorum.

Tuluma erkek bebek için uyumlu bulduğum renklerde kurdeleleri belirli boyutlarda kestim ve tulum üzerine silikon tabancası ile monte ettim, daha sonra peluş Teddy ayıcık figürünü de montelediğim kurdelelerin orta kısmına yerleştirdim. Tasarımı yaparken süslemelerin göğüs ve ayak bölgesinde daha hoş duracağını düşündüğüm için bu şekilde yaptım, tabii ki tercihe göre renkler ve süsleme yerleri değiştirilebilir.

Aynı süslemeler ile yaptığım ayakkabı da tercihen kullanılması adına ayak kısmındaki süslemelerin arkasına cırt cırt bant yapıştırdım ve böylelikle farklı şekilde kullanılmasını düşündüm.

Umarım değişik model arayışında olan annelerimiz bu modelimizi beğenir ve alternatif bir fikir oluşur.

Aslında düz badiler, zıbınlar, eldiven, şapkaların üzerine silikon tabancası ile beğendiğiniz aplikeleri ya da parlak taşları yapıştırarak siz de zevkinize uygun bebek takımları hazırlayabilirsiniz.
Bu da tatlı ayakkabı modelimiz :) Bu ayakkabıların içinde minik ayaklar hayal edince bile insanın gülümseyesi gelmiyor mu?

Kız bebekler için kurdelelerin rengi değiştirilebilir, ya da bu tulum takımına uygun anne aksesuarları da eklenerek hastane çıkış seti genişletilebilir.

Bana profilimden ulaşarak diğer çalışmalarıma bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar