Tek tek dantelleri değerlendirelim…

-

Sizin de benim ki gibi birer ikişer yaptığınız küçüklü büyüklü dantelleriniz varsa, bu proje tam onlara göre. Sizi bilmem ama benim hoşuma gitti, elim değdiğinde yapacağım.

14 yorum gelmiş

 1. sybella

  Süper fikir bu yahu, bende dantel denemesi yok ama dantellerim var, üzerine koyduğum süslerden ya da mumlardan birkaçında lekeler oldu onları böyle değerlendirmek lazım.Güneşedoğru, ben de ilk gördüğümde sesiyi hatırladım nedense :)

 2. quarkn

  Bir arkadaşım da bu tek modelleri ahşap masanın üzerine gelişigüzel tek tek yerleştirip üzerinede şeffaf ve kalın masa örtüleri var ya cam gibi duruyor onu koymuştu. Ben bayılmıştım. Anlatabildim mi ne demek istediğimi bilmiyorum ama:))

 3. sesiber

  Ben de kendimi hatırladım nedense:)) Yani keçe runnerımı.Çok güzel bir fikir. İlk fırsatta değerlendirmeli evdeki dantelleri.Çok teşekkürler Banuca:)

 4. fiamma1

  Ohh yaşasın sandıktaki dantelleri kullanıma cıkarmanın bir yolu daha cıktı, hem fikir hoş hem de modern:)) ben seviyorum dantelleri yaaa ne emek var üzerlerinde:)

 5. banuca

  Eveeet, beğenildiğine göre ben de dantelleri ayırmaya başlayayım ve ilk fırsatta birleştireyim:))

 6. desmin

  danteller böle olunca hoşuma daha çok gidiyor işte :) quarkn’ın söylediğide çok güzel fikir.. toptan herkese teşekkürler :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...