Salı, Ekim 25, 2016

4 YORUMLAR

  1. ellerine sağlık,demokrasilerde çare tükenmez sen başka şekillerde de kullanabilirsin onları.)sitenede msj bıraktım umarım becerebilmişimdir..benzer bir kumaşta bende var,iyi fikir verdin bana cnm sağol..mesela ben plastik kova kaplamayı düşünüyorum..kova ne alaka derseniz:)deri saksı havası verip içine uzun saplı çiçekler kondurmayı yadakuru dalları vernikleyip dekor yapmayı düşünüyorum..yapınca paylaşırım.yanınada mumluklar yaparım takım olur..

  2. Neduk ablacım sen aklınla bin yaşa bende yeniden mum yapayım demiştim. Bu fikir daha kolay olacak.Yenihayat maalesef yorumunuzu alamadım :( olsun ama almış kadar oldum. Benimde aklımdaki ikinci iş ikeadan aldığım cam vazolardan birisini bu deri ile kaplamak. Mumluklarla takım olur :)

  3. ben de cok begendim…aman mum isiyle ugrasma cok ugrastiydim ben bir ara pisligi cok ya da ben beceremedim.karton bir daireyi kumasinla kapla.rulonun agzina kapak olacak gibi buyuklukte.sonra ortasini ince mum kadar mumu sokabilecek kadar kes.mumu ortasina yerlestir.kapak gibi olan kartonun kenarlarini da senin samdanin ceperlerine yapistir.hayal ettim ama anlatamadim..:)sen bir seyler yaparsin eminim..iyi seneler,mutlu yillar bu arada

  4. boradoracım teşekkürler, henüz mumluklarımı düzeltecek vaktim olmadı ama halledicem bir ara.Sana da mutlu yıllar canım.