11 yorum gelmiş

  1. ben bunları dekorasyon malzemesi olarak görüyorum, aynen kullanmaya kıyamam..inşallah bir gün olur da şimdilik düşünce boyutlarında kalan evimizi gerçekle tanıştırabilirsek mutfağımda kap kacaktan çok bu cicik güzelliklere yer yapacağım..

  2. :)ama yapılamayacak işler değil…bu arada ben buraya yeni mesaj var diye baktım ebrununki göründü bir tek…yukardaki mesajı yolladım seninki çıktı meydana…bu yaramazlığı hep yapıyor site..sahane(shane yazamıyorum sahane çıkıyor her defasında:)) belki okuyorsan bilgin olsun..

  3. YA YİNE KULLANMAYIP KIYAMIYORUZ BEN ANLAMADIM. KULLANIN KARDEŞİM KIRILSIN, ESKİSİN, SİZİNLEMİ YAŞAYACAK. TAVSİYEMDİR KULLANILMAYAN KRİSTAL CAM EŞYALAR (BİLİRSİNİZ BİR DÖNEM ÖNCEMİZ ANNELERİMİZİN KIYMETLİLERİ) DEPREM OLUNCA UN UFAK OLUYOR.GÖZLERİMLE GÖRDÜM.

  4. Ben bayıldım bu tasarımlara. hele tuzluk takımı, çok hoş. Bu aralar üstten açılan geniş ağızlı tuzluk takımı arıyordum. Yani fonksiyonel olarakta iyi düşünülmüş bence.

  5. Ben bu siteyi biliyorumm, foruma da eklemiştim. Çok güzeller ama yazdığın gibi dekorasyon amaçlı olarak, kırılmayı bırak o aralarına girebilecek kalıntıları temizlemek açısından kullanışsız ama görüntü harika.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin