tığ işi zarif çiçekler

-

çookk güzeller, çok zarifler. yapımı da çok kolay görünüyor. daha önce görmeyen varsa bu tekniği kesin öğrensin. :)bakınız:

yapım aşamaları için buraya tıklayınbunlar da hoşunuza gidecekşık çiçekler2 farklı çiçek yapma yöntemiörgü çiçekdüğün çiçekleridikişsiz çiçekvari fırfırlar

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

19 yorum gelmiş

 1. ufudik

  Ben de çiçek teline benzettim ama mumlu ip de iyi fikir. Çok teşekkürler arkadaşlar. Yokumdiyor sağol arkadaşım. Çok beğendim de. Oğlumun sevgilisinin tarzına uyar.Yapabilirsem hoş olur. :)))

 2. cikolatamolmadanasla

  yokumdiyor diyor ki;mavişş çikoo 19 yaşındaymış :P28 Ağustos 2010 19:11mavisofra diyor ki;sen gibi yani:)))açıklama yaptımı sonuda devlet sırrıydı mübarek:))))))))))yer gök AŞK…28 Ağustos 2010 19:23yokumdiyor diyor ki;evet yaşıt :) yaptı yaptı :D çinli kızlar yazısında. nişanlısı beyfendi izin vermişler efendim :). hadi hayırlı iftarlar28 Ağustos 2010 19:38alonenes diyor ki;ip değil çiçek teli bu:))anaaa çiko 19 muymuş:))

  Ne atıyosunuz arkamdaaaaaaannnn:)))

 3. yokumdiyor

  oğlumun sevgilisinin tarzına uyar :) ahah :) kıymetinizi bilir inşallah oğlunuzun sevgilisi, siz onun tarzını bile düşünürken.. ne demek efendim ;).:D bilmek için yanıp tutuştukları bilgiyi insanlara ilettim çiko:D

Bir Cevap Yazın