Çarşamba, Nisan 26, 2017
Tilda bebek – estetisyen

Tilda bebek – estetisyen

2

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-2
Merhaba. Kumaş oyuncaklar sadece çocuklar için değil, büyüklere dekoratif amaçlı da dikiliyor artık bildiğiniz gibi. Tilda bebeklerimi genelde meslek guruplarına göre tasarlıyorum hediyelik olarak.
Plastik cerrahi Murat Türegün için Burcu Hanım’dan özel hediye bu doktor Tilda bebek de. Boyu 43 cm, kendi ayakta durabiliyor.
Doktor bandası, makası, iğnesi gibi detayları unutulmadı tabii. Özel baskılı kutusunda Nişantaşı’na gitmek üzere yola çıktı bile. %100 sevgi ile diktim.

11014

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-4

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-5

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-6

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-7

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-8

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-9

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-11

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-12

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari-19

tilda-bebek-kumas-doktor-oyuncaklari

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 YORUMLAR

  1. ÇOK teşekkürler :) doktorun insta hesabına baktığımda o da bebeği çok sevmişe benziyor hatta masasına koymuş bile :))