Tilda Melek (Angelina)

-

tilda bebek
Ben bu bebeğe Angelina ismini vermeye karar verdim. Onu dikerken yazın gelmesini hayal ediyordum, o yüzden çiçeklerle bezeli canlı bir elbise seçtim =) Blogum.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Tata.A

Merhaba, Benim ismim Tata, Türkiye'nin harika şehri İstanbul'da yaşıyorum. Tüm boş zamanlarımı hobilerim ile değerlendiriyorum. Çocuklar ve ev dekrorasyonu için oyuncaklar dikiyorum. Tüm oyuncaklar sevgi ile hazırlanıyor ve sahiplerine şans getiriyorlar. Umarım yaptığım oyuncakları benim gibi sizde çok seveceksiniz. ❖❖❖❖ tata-a.blogspot.com

10 yorum gelmiş

  1. shane

    Biz de bekliyoruz, her Tilda’ya kapımız açık :) Bu da bir harika olmuş Tata.A; galba yakında sizden bir Tilda bebek rica edeceğim 10marifet sergimiz için, eğer katılmak isterseniz :)

  2. shane

    ah çok sevindim! resmi bir açıklama yapmadım, böyle yorumlarda konuşuluyor, görmemeniz normal. yaz sonrasında bir sergimiz olacak. birçok arkadaşımızdan çok güzel işler geldi, geliyor. hepsini güzel bir sunum eşliğinde, sahiplerinin isimleriyle ofisimizde sergilemek üzere hazırlanıyoruz. misafirlerimizle birlikte, ortaya güzel bir iş koymaya hazırlanıyoruz. sergi tarihi belli olunca dağa taşa yazacağız, haberler salacağız. çalışmalar birikiyor, biz hevesleniyoruz. işler geldikçe sosyal medyadaki hesaplarımızda duyuruyorum, sitede haberini yapıyoruz. güzel bir şey çıkacak ortaya. ne dersiniz? parçası olur musunuz? :)

Bir Cevap Yazın