Cuma, Nisan 28, 2017
Tilda Melek (Angelina)

Tilda Melek (Angelina)

10

tilda bebek
Ben bu bebeğe Angelina ismini vermeye karar verdim. Onu dikerken yazın gelmesini hayal ediyordum, o yüzden çiçeklerle bezeli canlı bir elbise seçtim =) Blogum.

Paylaş
Tata.A
Merhaba, Benim ismim Tata, Türkiye'nin harika şehri İstanbul'da yaşıyorum. Tüm boş zamanlarımı hobilerim ile değerlendiriyorum. Çocuklar ve ev dekrorasyonu için oyuncaklar dikiyorum. Tüm oyuncaklar sevgi ile hazırlanıyor ve sahiplerine şans getiriyorlar. Umarım yaptığım oyuncakları benim gibi sizde çok seveceksiniz. ❖❖❖❖ tata-a.blogspot.com

10 YORUMLAR

  1. Biz de bekliyoruz, her Tilda’ya kapımız açık :) Bu da bir harika olmuş Tata.A; galba yakında sizden bir Tilda bebek rica edeceğim 10marifet sergimiz için, eğer katılmak isterseniz :)

  2. ah çok sevindim! resmi bir açıklama yapmadım, böyle yorumlarda konuşuluyor, görmemeniz normal. yaz sonrasında bir sergimiz olacak. birçok arkadaşımızdan çok güzel işler geldi, geliyor. hepsini güzel bir sunum eşliğinde, sahiplerinin isimleriyle ofisimizde sergilemek üzere hazırlanıyoruz. misafirlerimizle birlikte, ortaya güzel bir iş koymaya hazırlanıyoruz. sergi tarihi belli olunca dağa taşa yazacağız, haberler salacağız. çalışmalar birikiyor, biz hevesleniyoruz. işler geldikçe sosyal medyadaki hesaplarımızda duyuruyorum, sitede haberini yapıyoruz. güzel bir şey çıkacak ortaya. ne dersiniz? parçası olur musunuz? :)