Perşembe, Ekim 27, 2016
Tılsım- Siyah Dantel Küpe

Tılsım- Siyah Dantel Küpe

46

Siyah danteli pazardan kaptım geldim.. Çok da beğenmeden almıştım fakat sonuçtan çok memnunum.. Siyah çek kristalleri ve ortadaki boncuk ışıltılı bir hava verdi. Benim hoşuma gitti.. Farklı bir küpe oldu. Umarım siz de beğenirsiniz..

46 YORUMLAR

 1. görünce çıkmış benim küpeler dedim.sabah bloguna da yazmıştım.çok beğendim dantelli küpelerini.çoook çoook güzel:)

 2. Minnosum gördüm sabahki yorumlarını çok saol..Fiammacım teşekkür ederim.Sibel ablacım herşeyiyle beğenilmesi çok hoşuma gitti. Teşekkürler :)

 3. teşekkür ederim nedret abla.. biraz farklı şeylerle uğraşmak istedim.. tellerden hevesimi aldım mı ne..

 4. Yooo sakın onlardan hevesini alma, tellere devam bence:)))Yaa sevgili Peloscum dun Bademe gittim 5 aylık bir bebiş Bade” tel sara Bade tel sara” dedikçe bir yandan da sen aklıma geldin:)))Bu arada sunumda cok güzel olmuş demin yazamadım, sen konservatuarda mısın?

 5. Tellere devam da aklıma farklı birşeyler gelirse yaparım tabiki..Badenin ismi çok tatlıymış. kendisi nasıl kimbilir :) Annem de bana takılıyor. tel sarar kızım diye :)) ama tel adı geçince adımın geçmesi çok hoşuma gidiyor..Konservatuarlı değilim. ama olmayı çok isterdim. içimde kalmıştır hep.. Aydınlı olduğum ve orada büyüdüğüm için ailelerin öyle bir yönlendirmesi olamıyor. küçük şehirde böyle malesef.. ben de üniyi kazanıp istanbula gelince yan flüt öğrendim kendimce.. bu notalar da çalıştığım etüdlerden biri..

 6. teşekkürler krizantemcim, dilevsercim.. peki vazgeçmicem. gazımı aldım yine :) gerçi bunlarda da görünmese de tel kullanılıyor :)

 7. Ellerine sağlık sevgili Peloscugum,kendiside cok tatlı,yemelik ablası,18 inde gelirsen gosteririm resimlerini sana da:))Bana da kullanmadığın bir müzik sayfası getir belki benim eserler güzel cıkar sayende,fotokopi de olabilir şöyle bol notalı olsun:)

 8. İnşallah gelirim de görürüm.. Tamam getiririm tabiki :)) Hatta ben sararmış olmasını istemiştim biraz daha güzel bir görüntü çıkabilirdi ama bulamadım öylesini. aklıma burada gördüğüm neskafeyle sararmış havası verilen sayfalarla ilgili bir yazı vardı o geldi ama, kim uğraşacak onla :)

 9. tamam sen yap da ben de senden özeneyim:)) ama önce başka bir kağıtta denemem lazım.. böyle işlerde beceriksiz olabilirim..

 10. teşekkür ederim kapkaracım..doğru diosun fiamma zaten bir iki tane yapsam yeter di mi.. orjinalleri kalır.. bu arada mailine atabilirim istersen. çıktısını alırsın..

 11. olur tabiii sağol,18 inden önce kavusmuş olurum:)) Şöyle karmaşık bir eser seç bana:)bol notalı:) mail adresim var değil mi?altınkızlardan:)

 12. tamam fiammacım ilk fırsatta yolluyorum şöylee güzel bir eser =)) biraz bakınayım atarım altınkızlardan..

 13. :)))) geçen pazarda gezerken aklıma geldi. hatta aldım elime danteli, evirdim çevirdim düşüündüüm düşündüüüm, yok artık dedim güldüm kendime :))ben kullanamam doğrusu canım.. kullanabilecek varsa yapayım =))hem siyah seksi olmamış mı yani :)

 14. Kullanacak mutlaka çıkar sevgili Peloscuğum, kırmızı da hoş durur, bir daha pazara gittiğinde tekrar eline al o danteli ve flemenko dansı yapan kırmızı fırfırlı elbiseler giymiş bir kadını canlandır gözünde:)) benden sana nacizane tavsiye:)

 15. bu da gayet hoş ve seksi canım :))ama kırmızı bi başkadır.. üzülme be kullanırım canım :))))) kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun

 16. Pelincim kağıdı ise tut o da sarartır orjinalinde deneme ama ziyan olmasın, yanar manar. uzaktan çakmak, ocak alevi falan da olur.

 17. Küpeler çok güzel ama fotoğraf daha güzel. Fotoğraf çekerken yakaladığın bakış açısı çok iyi. Tebrik ederim pelin’cim.

 18. öncelikle teşekkür ederim herkese… fotoğraf küpemin önüne geçti galiba, beğenmenize çok sevindim :)) fiamma ve dilevserin tavsiyesi üzerine kırmızısını da denerim :)küçükgüneş senin gözünden kaçmadı pelin.. bloguma da yazmıştın sanırım..

 19. pelincim çok güzel olmuş canım yorumlara baktım herkes birbirinden güzel şeyler yazmış bana bişi kalmamış sakın bırakma tel işini benim ilhan kaynağım sensin ne yaparım sensiz:)

 20. uzun zamandır kimseye yorum yazmıyordum. yayınlananları beğenmediğimden değil tembellikten, ama bunları görünce dayanamadım. çok güzel olmuş. bendede siyah kristal var denemek isterim ancak bundada tel var demişsin, nerede tel var biraz açıklarmısın.

 21. hülyacım teşekkürler.. sen bensiz de yaparsın ama artık, elimden geldiğince yapmaya devam edicem ama..küçükgüneş teşekkürler tekrar ilgin için:)buket beğenmene çok sevindim.. danteli telle tutturdum halkaya..misina da denedim ama tel daha iyi form verme açısından.. tabi teller görünüyordu danteli halkaya geçirdikten sonra. görünen telleri de kapatmak için minik kristalleri geçirdim halkadan telin üstüne gelecek şekilde.. bitiminde de ortaya büyük kristali geçirdim.. anlatması zor oldu ama yapması daha kolay :)

 22. teşekkür ederim gönüldenele beğenmene çok sevindim.. aynı desenin kremini ben de kullandım.. o da fena olmadı :)