Pazar, Ekim 23, 2016
tombul gelin kız çok yemiş şişmiş :))

29 YORUMLAR

  1. Noblesse sağol canım bende çok seviyorum tombul gelinimi ama onun işi o :) hiç aç bırakmıyorum ondan bulduğum poşetleri dolduruyorum :)

  2. göbek kısmının altı şişmiş yukarısı incecik..kodonu bozuk bu bebegin…israil genleri ile oynamışşş…şaka maka işe yarar gözüküyo…tebrikss

  3. bu aralar benimde aklımda bu gelin kıza benzer bişiyler yapmak var ama patik örmekten sıra gelirse yapıcam inşallah:) buda fikir oldu benim için teşekkürler

  4. ben bırakıcamda kendime diye diye ordüğüm patiği çevremde beğenen biri satın aldı bidaha ördüm onuda sattım ıkı tane daha sıpariş geldi şimdi onları yapıcam birde ablam nette görmüş çok beğenmiş kızı için istedi ee kendimede yapıcam yani böyle sürüp gidecek heralde:)

  5. anladım canım Allah sana kolaylık versin. ama gerçekten harika patiklerin beğenmemek mümkün değil :) ben o kadar çok örsem sıkılırım sen iyi sabırlıymışsın valla :)

  6. keşke resimleseydim :)) bide sarı lacivert ördüm bi cimbomlu olarak o renkleri örmek işkence gibi geldi be çok çirkin oldu :)))