Salı, Ekim 25, 2016
Toy Organizasyonu Volume 1

Toy Organizasyonu Volume 1

12

Ben olgusunu daha yeni yeni ögrenmisken,bunu biz olgusunadegismeye kalkışan onaylı mühürlü dam sahibi olacak kuzenimin düğün organizasyonunu, evlenenlerden çok evlendirenlerin telaşlandığı kafileden bizatihi ben üstlendim efenimBildiğiniz üzre hayat pahalılığı kasıp kavuruyor milleti ki bu pahalılık tuzağına düşmemek içün yapılabilir şeyleri kendimiz yapsak fena olmaz bencehem bi yardım destek hem de düğün hediyelerim oldu onlara..Ve Eminönüne attım kendimi..Malzemelerin hepsini burdan aldımnikah şekerleri, gelin çiçeği , araba süslemesiMasa duzenlemeleri incik boncuk(düğün telaşesinden fotolayamadım)ve düğün günü çattı geldi.. Volume 2 pek yakında (inanmayınız, 2 kendi düğünüm olacak çok beklersiniz .))

12 YORUMLAR

 1. hepsi pek güzel olmuş abesleiştigal,sevdim senin bu çabanı,volüm 2yi pek fazla beklemesek,seni başgöz ediverelim el birliğiyleburda pek çok becerikli ablan teyzen var nasılsa bir el attık mı tamam:)))

 2. eline sağlık.. bencede yapılabilir herşeyi biz yapmalıyız aslında ekonomi zorlamasada öyle olmalı.. el emeğinin hoşluğu kadar şık bişi olamaz bence…

 3. nalana diyor ki;hepsi pek güzel olmuş abesleiştigal,sevdim senin bu çabanı,volüm 2yi pek fazla beklemesek,seni başgöz ediverelim el birliğiyleburda pek çok becerikli ablan teyzen var nasılsa bir el attık mı tamam:)))

  Ehhehe sagolasın, başgöz ediciler olarak “valla n yalan söyleyeyim, bizim kız gül gibi çocuğu yedi bitirdi” dedirtirim haberiniz ola .)

 4. Teşekkürler yorumlarınızın hammısı içün .)

  celebi74 diyor ki;eline sağlık.. bencede yapılabilir herşeyi biz yapmalıyız aslında ekonomi zorlamasada öyle olmalı.. el emeğinin hoşluğu kadar şık bişi olamaz bence…

  Teşekkürler..Aynen öyle dğü mekanındaki organizasyon şirketi yaptıklarımı görünce çalışmak istedi benle monotonluktan uzak olunca dikkat cekiyor yapılan işler.Baktık ki olmuyor cebimizdeki ekonomiyi biz kalkındıralım muhteremler.

 5. Ehhehe sagolasın, başgöz ediciler olarak “valla n yalan söyleyeyim, bizim kız gül gibi çocuğu yedi bitirdi” dedirtirim haberiniz ola .)

  Tersi olmasın da