Salı, Ekim 25, 2016
Tuğralı Duvar Süsü

Tuğralı Duvar Süsü

16
Duvar süsü
Duvar süsü

sitede bulunan üzeri tuğra işlenmiş çeşit çeşit ürünlerden bir tanesi bu duvar süsü. Tabi sadece tuğra desen olarak kullanılmamış. Yastık, çanta, kırlent, örtüler ve hatta gelinlik bile var. Evlenecek olanlara duyrulur.

16 YORUMLAR

  1. AAA yazım yayımlanmıııııııışşş.Bende milli oldum nihayet. Tutku senin bana daha önce anlattığın yazı yayımlamayla ilgili tüyolar işe yaradı.Sayende bende öğrendim bu işi. Artık tutmayın beniiii:))))))))))))

  2. boncuk hanım abla çok güzel bir çalışma bu buraya taşıdığın için tşkbu arada şu başkasının yazısını buraya taşıyoruz da altına cvp yazıyoruz yaaa onu yapamıyorsun sanırsam :)))kıyamam!:…..şöle anlatayım :şimdi mesela senin youmundaki “o zaman tekrardan aramıza hoş geldin” yazısına cvp yazmak istiyorsunbunu için:cvp vermek istediğin cümleleri maouse ile üstünden işaretleyip siyah rank yapıyorsun sonra başka bir yere tıklamadan yorum kutusundaki “link” in yanındaki “t ırnak işareti varya hıh ona tıklıyorsun zaten cümleyi taşımız oluyorsun işte bu kadarhe eğer mozilla kullanıyorsan nette gezinirken cümleyi seçtikten sonra sağ tık kopyala diyorsun ve yorum kutusundaki tırnak işaretine tıklayıp “blockquote–blockquote” bu iki kelişmenin ortasına yapıştırıyorsuninş anlatabilmişimdir:))

  3. çok güzel şeyler varmış teşekkürler bende folyodan bu sene inşallah tuğralı bir çalışma yapmak istiyorum kısmet :=)

  4. boncuk hanım abla çok güzel bir çalışma bu buraya taşıdığın için tşkbu arada şu başkasının yazısını buraya taşıyoruz da altına cvp yazıyoruz yaaa onu yapamıyorsun sanırsam :)))kıyamam!:…..şöle anlatayım :şimdi mesela senin youmundaki “o zaman tekrardan aramıza hoş geldin” yazısına cvp yazmak istiyorsunbunu için:cvp vermek istediğin cümleleri maouse ile üstünden işaretleyip siyah rank yapıyorsun sonra başka bir yere tıklamadan yorum kutusundaki “link” in yanındaki “t ırnak işareti varya hıh ona tıklıyorsun zaten cümleyi taşımız oluyorsun işte bu kadar

    Bakıyım omuşmu

  5. Asyacım ben kopyala yapıştır yapıyodum daha önce. Hakkatende bu işi nasıl yapıyolar diye düşünüp duruyodum. Bu tuğralı duvar süsü baya uğurlu geldi bana. Yazı gönderip kopyalama yapmasını öğrenmeme vesile oldu. Tabii benim beceremediğimi farkeden ve yardımcı olan kişi olarak sana da çok teşekkürler.nrhnmrl sizde saolun.