43 yorum gelmiş

 1. ornitorenk handmade :) asıl mesleğim zaten dikişle ilgili ben modelistlik ve stilistlik kursuna gittim sadece dikişe ara verdim. nerdeyse tüm kıyafetlerimi ben diktim fotosunu çekip yollamak bana zor geliyor . yeni bir şeyler dikersem yollarım eski diktiklerimin bir heyacanı olmuyor .bu bluzu dikeli uzun süre oldu ama giymedim hiç, dolapta duruyordu buraya yollayayım dedim . daha bunun aynısı üç tane tülbent bluz var tembellik etmez yollarsam görebilirsin :) beğenmene sevindim teşekkürler :)

 2. Ooooo kıssss madem diktiğin bir süsü şey var neden paylaşmıyorsun tembel :) Giyin bir gün ve ekle teker teker, harika olmuş bu kimono havasına bayıldım hakikaten, Yarasa kollara oldum olası bitmişimdir çok güzel çok :)

 3. Hahaha :) Eve gelen ilk misafirin eline ver o zaman makinayı ay güldüm gece gece :) Kısss siteye koymanı istemediğinden mi yoksa beceremiyormu :) Annelerimizin makinaları becermesini de beklemeyelim yani :D Sen gelen misafirlere dadan zulaltan :)

 4. bizim eve pek misafir gelmez gelende annem gibi yaşlılar. kardeşim var oda akşam geç geliyor işten, gece güzel çıkmıyor foto. pazar günü bile çalışıyor kardeşim evde adam çok vakit yok

 5. mankenin üstüne giydireyim dedim benim manken ince olunca diktiklerim üzerinde ağlıyor :) ben irice olunca manken pek narin kalıyor canım ;)

 6. Hahaah ayyyy gece gece yarıldım yemin ederim zullatan Allah iyiliğini versin :) Neren irice kıs senin :) Mankene yedir diycem şişsin ama o da olmaz foto konusunda umutsuz durumdasın belli :)

 7. O da hakikaten mankenmiş bana da ince kaçar benim elbiseler de kayaaar gider üstünden :D Ona baktıkça moralim bozulur kızım benim ne işivar evde ince bir hatunun :D

 8. zamanında drapaj çalışcam diye almıştım kurs zamanlarından kalma :) mankene baka baka ince olurum diye düşündüm ,üzüm üzüme baka baka hesabı :D

 9. gerçekten kimono havası var çok değişik bi bluz olmuş tamda yazlık ellerine sağlık. bende tülbentten tiril tiril bişey yapmayı hep istemişimdir ama hiç böylesi aklıma gelmemişti

 10. xmadame ve hayaliatolye çok teşekkürler başka renkleri de var :) tülbent yaz sıcaklarında çok işe yarıyor tavsiye ederim :)

 11. Amanın Zulaltan’ ın zülfünün bir ucunu da gördüm ya Allahıma bin şükür :)))))

  Pek bir bahar bahar, pek bir taze ve pek bir cıvıl cıvıl olmuş bu Anvelop bluz (Anvelop ne demek sahi?)

  Ellerinize sağlık (sizi sevdiğimden de olsa gerek;) ) gözüme çok şahane göründü ayrıca ….

  Hadi devam devam… Biz dükkanı bekleriz; üretmeye devam!

 12. nurdan hanım hoş geldiniz :) çok teşekkür ederim efendim nasılsınız iyisinizdir inşallah . dükkanı açmayı bırakın, blog bile açmamam gerektiğini bugün itibariyle anlamış bulunuyorum :)10marifet arkadaşlarımdan birisi bu sabah sana blog açtım al bu da blogun dedi ve ben bu blog işinin içinden çıkamayıp sonsuza kadar blogdan soğudum :)

 13. Heee açmam da açmam diyorsunuz yani :) Olsun ne yapalım biz böylede iyiyiz zaten :)

  Ama ben sorumun cevabını almadım – Anvelop ne demek?

  He tabii bir de hoşbuldum – sahiden de hoşbuldum :) Yapılanları, çizilenleri, dikilenleri / hepsi çok hoş olmuş – hepsini ayrı ayrı çok hoş buldum :D

 14. Çok teşekkürler içtenlikle şimdi bakarım linke :)

  Bir harf 40 yıl idi! Anvelop’ ta da 7 harf var! Amanın yanmışım ki ne yanmışım 280 yıl mecburi hizmet – imdatt :( :(

 15. haha ben size daha çok soru sorduğuma göre ve ben sizin gibi güzel yanıt veremediğime göre benim müebbet yemem lazım :)
  benim yanıt içler acısı tarif edemeyince link verdim :)

 16. :) O zaman 3 müebbet 1 müebbeti götürür ilkesinden müebbetleri “0” larız ve herkes azad buzad olur dimi efeem :D

  Yanıt içler acısı değil çok bilimsel ayrıca! Telif haklarına da halel getirmediği gibi “Korsan karşıtı” üstelik :D

 17. :D Heeeee …. Kanatlarımı çıkarttım bundan kelli ve onları acemi bir meleğe devredilmiş bulunuyorum!
  Bunca iltifattan sonra kanatsız da uçabilirim sanırsam – tutmannnn beni :D

 18. nurdan hanımcığım, sergiye giderseniz benim işlerin yanında da bir kaç kelam edin de, sizin güzel sözlerinizden etkilenip şaha kalkar benim örgü işleri satış da garanti olur kesin :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA