Perşembe, Ekim 27, 2016

tüllü etek

13

pek beceremesem de kendimi dikişe verdim mağazalarda gördüğüm tüllü etekleri çok beğenmiştim pazara gidip 3liraye tül 2liraya astar 1lirayada ip ve fermuar aldım eteğimi ucuza getirdim eşim pek beğenmedi bakalım siz beğenecekmisiniz.

kalan kumaşlardanda kimin olacağı belli olmayan küçük bir etek daha diktim not renginden dolayı bende çok beğenmedim açıkcası ama pembe tül bulursam bir tane daha dikmek istiyorum cesaret kazandım :)

13 YORUMLAR

  1. Etek çok güzel olmuş tıpkı hazırları gibi ama ben rengini pek beğenmedim. Pudra ya da siyah daha güzel olurdu ama sizin zevkiniz tabi:)Elinize sağlık

  2. firedup rengini bende çok beğenmedim çok canlı günlük etek için çok iddialı ama pazarda başka rengi yoktu mecburen aldımm.ama pazarı kolluyorum pudra pembesini bulur bulmaz alıcam zaten kırmızıyı denemek için almıştım:)

  3. süper olmuş…ellerine sağlık…renk meselesi tabi ki zevk meselesi…güle güle kullan canım.ben renginede bayıldım ama :)

  4. süper olmuş…ellerine sağlık…renk meselesi tabi ki zevk meselesi…güle güle kullan canım.ben renginede bayıldım ama :)

  5. turkuazft mavisofya teşekkür ederimpeerfelix dikişi elimde yaptım makinam bozuldu hoş zaten makinayıda kullanamıyuorum:) sanada teşekkür ederimfane sanada teşekkür ederim bu güzel yorumlarınız için..:)