Salı, Ekim 25, 2016
TUNUS İŞİ HIRKA YAPTIM

TUNUS İŞİ HIRKA YAPTIM

21

Arkadaşımın bebeğine yaklaşık 20 gün önce ördüğüm bu tunus işi hırkayı daha veremedim bile. Çocuğun kırkı çıktı çıkacak. iyi gelmez olacak hırkada :DD Bloğuma bakmak isterseniz.

21 YORUMLAR

 1. ayyy inanmıyoruuuum.hani hiç bir şey yapmıyor hep uyuyup tembellik yapıyordunseni gidiiiii :))))ehh işte fena olmamış!!!!!! ( :)))) )(kendim yapamadığımdan kıskandım işte )

 2. sesiber bende fark ettim ama daha fazla moralini bozmayayım demiştim.(hadi senden cesaret) sanki yakası da yok gibi :)))

 3. hayır hayır. yakası var ama ön kapamaları yok.arkadaşım bebeği rahatsız olmasın diye çok az yaka koymamı sitedi naaaaberrr:)))çok az bir kaç sıra birşey ördümön kapamalrına gelincede fermuar mı düğmemi diye kararsız kaldım da o yüzden o şekilde koydum . bitmiş halini yine göndericem merak etmeyin :)))

 4. asyacım ne yaptın karar verdinmi düğme mi – fermuar mı?ben hala bekliyorum buradabak bu gün istanbulda çok güzel bir hava vardı valla dışarı bilem çıkmadım seni bekledim :((

 5. hııııııı düğmeye karar vermişsin. iyi yapmışsın.düğmelerinde güzel çok yakışmış.ellerine sağlık. :))))

 6. hah işte harika oldu şimdi asyacım,bütün güzelliği ortaya çıktı.ellerine sağlık,bir daha sakın tembelim falan deme sakın:))

 7. YAPMA SEMYIL ABLAM YAAA..

  eeee o kadar seni sıkıştıran,tembellikten silkelendiren BEN ,hani bana :)) , hani bana” muck sssss”bana sadece bu mu….peki öylee olsuuunnn :))))) :))))

 8. napiiimm ellisinden sonra huy değişiyor işte kıskanıyorumilgi istiyorum ..oldu oldu….(.zorla da olsa ) hem de çok düzel oldu.sende hep mutlu ol emi benim güzel asyacııımmmmm :)))ööööppptümmmm.

 9. GELDİM GELDİM. NEDUK ABLAM AAA SENİ BIRAKIRMIYIM HİÇ. ZATEN BU CTESİ BENDE ANKARADA SİZLERLE OLAMADIĞIM İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM:((( GEL BURAYA GEL ÖPEM SENİDE…. MMMUCKKSSS OH :))KOKULUSUNDAN:dddd HEMİ….