Turkuaz damla taşlı kolye

-

Turkuaz damla taşlı kolye
Uzun zamandır giremedim 10marifet’e, umarım beni unutmamışsınızdır :) Yaz rehaveti diyelim, sıcaklar halsizlik ve isteksizlik yaratıyor insanda, bu da haliyle ilhamınızı çürütüyor. Ayrıca tatil muhabbeti, gelen giden yatılı misafir fasılları derken zaman akmış da geçmiş bile. Mesela bu kolyeyi baharda yapmışım, blogumda öyle yazıyor :) Neredeyse yaz bitecek başka da takı yapmamışım zaten, düşünün üzerimdeki rehavetin büyüklüğünü :))

Neyse gelelim kolyemizin özelliklerine: turkuaz taşından yapıldı, damla şeklinde ve yuvarlak formunda 2 çeşit taş kullanıldı. Gerdanlık tarzında kısa tasarlandı ve beğenilerinize sunuldu :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

7 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  xmademe ,itiraf edeyim unutmuştum sonra kolyenin güzelliğini görünce canlandı benim hafıza . çok güzel, alımlı bir kolye :)

 2. senayatilgan

  Ben boluğuna arada bakıyorum ve bu kolyeni görmüştüm ama 10marifete eklemediğine göre bir sebebi vardır herhalde dedim :) Blogların hiçbirinde yorum yapmadığım için orada belirtmedim fakat çooook beğenmiştim mavi mavi huzur veriyor insana. Ellerine sağlık. Bu arada unutmadım canım ben seni neden unutalım iki ayda :) O kadar değil zulaltanda şaka yapmıştır :D

 3. xmadame

  kızlar siz çok yaşayın emi :D muhabbetinizi özlemişim…
  iltifatlarınız için teşekkür ederim ayrıca.
  ben tembellik yaparken siz boş durmamışsınız maşallah ikinizde çok ilginç takılar yapmışsınız ellerinize sağlık…

Bir Cevap Yazın