Turuncu balık eteğim

-

balık etek
Yine yeniden karşınızda balık etek modeli! Neden balık etek sevdiğimi anlattım, okumak isteyen için giriş buradan.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
zulaltan

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA

8 yorum gelmiş

 1. deliisibunlar

  nie dikiyosuuun?çünkü kendine yakışanı biliyosuuun.:)) Çok yakışmış,ellerine sağlıık.Bu arada gömlekte pek afilli görünüyo .)

 2. zulaltan

  Senaat hee ben deniz kızıyım kimseye çaktırmayın :) yağmurlu havalarda dışarı çıkmıyom, ıslanınca kuyruğum görünmesin deyuu :D Çok teşekkürler Senaat senin de yorum yapan ellerine sağlık :)
  Selcenciğim bana balık etek çok yakışıyor, çok güzel oluyom, çok da alçakgönüllü oldum bak şimdi hiç kendimi övmedim haa :) üzerindekini de ben diktim. tül kumaş fiskos masası diye yuvarlak bir tül buldum pazarda 1 tl ye alsana bluz :) uzun zaman oldu onu dikeli ,millet fiskos masası diye alırken ben iyi bluz olur diye aldım ,zır deliyümm ya ondan :) Selcenciğim yorum yapan ellerine sağlık :)

 3. ssserpil

  bak bakkk ben blogda bıleklıgı farketmemiştimmm….filizzzzzzzzzzzzzzzz sen benı kıskanclıktan öldürecen mı kuzumm:))

 4. zulaltan

  serpil ,o bilekliği burada paylaşmıştım uzun süre oldu bee yeni değil. hatta yeni blog açan biri benim bu bilekliği kendi blogunda ben ördüm diye resmini koymuştu. görende sen örgü bileklik örmeyi bilmiyon zanneder, sergiye yolladığın o harika takıları bilmiyoz sanki.sen alasını örersin bilekliğin bee kıskanmana gerek yok :D

Bir Cevap Yazın