Tütü etek takımı – pembe mor

-

tutu-etek-takimlari
Merhabalar herkese. Aradan zaman geçti 10marifet’te paylaşım yapmayalı, arayı kapatayım dedim. Geçenlerde arkadaşımın tütü takımı istemesi ile ilk siparişimi almış oldum. Gönderdiği bir fotoğraftaki tütü takımının aynısı yaptım. Mor ve pembenin uyumu çok güzel oldu. İnternette biraz araştırma yaptım tütü takımları hakkında. Ve tabii ki yine 10marifet benim için çok aydınlatıcı oldu. Burada hem yazılı hem de anlatımlı videosu ile tütü etek nasıl yapılır aktarılmış.
Malzemeleri alıp hemen işe koyuldum. İstenilen şekilde tütü takımı yaptım. 1 yaş için hazırladım bu tütü takımını. Derin Sare bebek 1 yaşında bu takımı giyecek. İsim işlemeli badisi ve fiyonklu bandanası ile takımı tamamladım. İşte tütü takımımızı sizlerle de paylaşmış oldum. 10marifet’in el işinde bana katkısı çok büyük. Herkese teşekkür eder, marifetli günler dilerim.

4 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    elinize sağlık, amacımız etrafında küçük kız olan herkesin tütü yapmasını sağlamak :) çok hoş olmuş.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Avatar photo

Daha küçükken başladım haroşa öğrenmeye,zaman geçti,ortaokulda lif örmeyi öğrendim,çeşitli ürünler yaptım liften,meslek lisesinde sanayi nakış bölümünü okudum,ve daha çok şey öğrendim,zaman geçti evde olmama rağmen hiçbir kurs görmeyerek kendimi geliştirdim, şimdi ise her türlü el işinden keçe, nakış, iğne oyası, dikiş, aksesuar,takı ve daha yaptığım bir sürü el işi beni bugünlere getirdi.....