Çarşamba, Ekim 26, 2016
TÜTÜ YAPALIM:)

TÜTÜ YAPALIM:)

4

Cadılar bayramı için şimdiden hazırlıklara başladık biz bu sene benim kızlar çirkin gelin,güzel gelin,ölü gelin gibi kostümler tasarlayacaklar bende hepinize tütü yapayım gerisi makyajla kolay dedim ve kolları sıvadım:)önce büyük kızlara 10ar metre ufaklığa 6 metre kumaş almakla başladımşeritler halinde keserek kurdelaya düğümler atarak devam ettim sonunda hazır çiçekler süsleyerek kostümleri hazır ettik sıra makjay çalışmalarında:))bloğumda çalışmalarıma biraz geniş yer verdim:) buyrun

4 YORUMLAR

  1. benim tutuda evde dolabı bekliyor kız 2 yaşında idi başladığımda maşallah bana 5 olacak az kaldı kız..:( ama şevkim kırıldı sizin gibi şeritler halinde kesip lastiğe düğümledim fekat ve fakat tüller kıvrıldı belkide ince kestim bilemedim. sizinkilerde renkler yakıyor güle güle kullansın kızlar.

  2. kondor ;teşekkür ederim canım yolla bana halledelimmm:))kesmesi oyaladı ama bir saatte düğümlerim bitti sabaha da süsledim:)dolabı bekleyecek muhakkak bir de üç tane olunca kalliteli tül kullanamdım:)çok masraflı oluyordu malum:))ucuz tüller sert oluyor biraz belki ondan kıvrılmamıştır ama dediğin gibi oturunca felan tüllerde bir yatma oluyor kalkınca düzeltiyorum hemen kabarıyor eğer yarım kaldıysa onu bel ölçüsüne kadar serpiştir aralara iki parmak kalınlığında iki şeriti bir edip de yap güzel olur:)kolay gelsinpinkly; eveeeeeeeeett:))benim hemde o gün doğum günüm anam ne demek istediyse artık:))olsun dostlarla süper eğleniyoruz sizde gelinnnnnnnnnn:))bu arada renk tercihleri kızlarımın beğenmenize sevindim:)