Salı, Ekim 25, 2016
TUVAL ÜZERİNE KARIŞIK TEKNİK…

TUVAL ÜZERİNE KARIŞIK TEKNİK…

8

Yeni Tuval çalışmalarımı sizlerle paylaşmak istedim.Tuval üzerine karışık teknikle çalıştığım bu tablolar kalın kasa özel yapım tuvallere çalışıldı. Akrilik boya, varak, boyutlu boya ve kristal taş kullanarak yaptım. Umarım beğenirsiniz. Bu ürünleri sipariş üzerine de hazırlıyorum.

laleli semazen
laleli semazen

Narlı semazen
Narlı semazen
 semazenler
semazenler
semazen
semazen

8 YORUMLAR

 1. Çok teşekkür ederim övgülerinize. Farklı çalışmak hoşuma gidiyor. Her yerde görülen şeyleri yapmaktan hoşlanmıyorum:)

 2. merhaba,eğer çalışmalarınızı satıyorsanız semazenlerle ilgili olarak irtibata geçmek isterim ararsanız sevinirim 05333184774 serpil ünsal-bursa

 3. Merhaba Banik,

  Her yerde yapılan çalışmaları görmek hoşuma gitmiyor demişsiniz ama yaptığınız örnekler birebir Canan Berber’in eserleridir. Bknz: Google=Canan Berber.

  Lütfen bilmeyen insanlarıda kendi fikirleriniz, tasarımlarınızmış gibi yanlış yönlendirmeyin. Daha önce yapılmış örnekler üzerinde çalıştım demeniz daha doğru olacaktır.

  Dürüst olmak insandan hiç birşey eksiltmez, aksine katar.

 4. Sayın Yasminee,
  Bu çalışmaları küçücük bir fotokopi olarak öğrencim bana getirmiş ve ”_aynısını istiyorum hocam.” demişti. Canan Berber i tanımıyordum ve eserleri hakkında da bir bilgim yoktu. Yine de dediğim gibi her yerde görülen çalışmalardan değil, yani bir Picasso, Dali, Ya da Nuri İyem değil ki bakar bakmaz bu eser şu kişiye aittir diyeyim. Satış amaçlı yapılmadılar öğrencim için çalıştık ve şu anda da onun duvarlarını süslüyor. Ama talep olursa tabii ki yaparım. Face sayfamda ve blog sayfamda daha sonradan öğrendiğimde ”Orjinali Canan Berbere Aittir” ibaresini koymuştum zaten. Ancak resimleri buraya koyduğumu unutmuşum. Saygılarımla..