Üç boyutlu patchwork yatak örtüsü

-
www.dikissepeti.blogspot.com - dshandmadestore.blogspot.com
www.dikissepeti.blogspot.com – dshandmadestore.blogspot.com

Bir başka patchwork yatak örtüsü… Bu örtüyü annem yaptı. İlginç yanı üç boyutlu görüntüsü. Sanki üst üste dizilmiş kutular var gibi görünüyor. Burada örtüyle ilgili ayrıntıları, burada da annemin diğer şaheserlerini görebilirsiniz.

15 yorum gelmiş

  1. gerçekten çok hoş yapılmış annenizin ellerine sağlık anneler ne şaheserler yapıyor birde bizi toparlıyorlar değil mi

  2. İnanılmazlığı tartışılmaz bir eser. Parlak ışıklarıyla duvarlarının her biri farklı renge boyanmış yüksek yapıların olduğu, dördüncü boyut kısmında da yemyeşil bahçelerin saklandığı bir büyük şehir.Elleri dert görmesin, anneye sevgi ve saygılar..

  3. 3 BOYUTLU GİBİ OLMUŞ..ÇOK ÇOK GÜZEL..BU SAYFALARDA GÖRDÜĞÜM HEMEN HEMEN EN GÜZEL ESER..İYİ SAKLAYIN..

  4. Dendenak, Anekzura, Güneşedoğru, Gülenbayan, Diday, Redapple,Noblesse, Selma’cım, Figen abla, Sybella, Zuzu, Adadenizi, witamin çok teşekkür ederim yorumlarınıza. Dendenak, anneler süper maşallah. Gülenbayan ne güzel tarif etmişsiniz, bayıldım. Diday, gerçekten gözleri de düşünceleri de yoran bir model. Zuzu, gurur verdiniz. witamin bence de güzel yapılan patchwork sanat değerinde.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Masa örtüsüne dantel şerit dikimi

| | 0 Yorum

Geçenlerde bir kumaşçıya yolum düştü, ucuz ve güzel kumaşları görünce dayanamadım. Özellikle aşağıda sandalyede gördüğünüz kumaşın dantel gibi şeritleri çok hoşuma gitti. Bu şeritleri aşağıdaki gibi keserek masa örtüsünün kenarlarını...