Uç uç böcüğüm, annem sana terlik pabuç alacak

-

keçe modelleri
Tatilde Erikli’deydik, hayatım boyunca bu kadar çok ugur böcegi görmemiştim, ben diyeyim 50, siz deyin 100 tane, abartmıyorum!

keçe modelleri
Önce şaşırdık, sonra sevdik ama sonrası fenaydı, o sevimli böcükler öcü gibi gelmeye başladı üzerimize. Kafamız gözümüz eşyalarımız puantiyeli sevimli böceklerle doldu. Neyse benim böceklerim de ugur böceği delisi bir arkadaşıma ev hediyesi olarak gitti. Arkadaşım çıglıklar içinde sarılınca hediyeye, beğendiği anlaşıldı, siz de begendiniz mi? Marifetle kalın:) Facebook sayfamızı da gezer beğenirseniz seviniriz.

2 yorum gelmiş

  1. senayatilgan

    İnanıyorum çünkü biz hafta sonları gideriz Erikli Enez’ e ve evet iki yıldır uğur böceği istilası varmış :) Ben de ağzıma burnuma giren ve arada bir ısıran uğur böceği istilasını ilk kez gördüm :) Uğur böceğinden nefret edeceksin tiksineceksin seni uyuz edecek deseler inanmazdım :) Ama evet oldu :) Ayrıca sayıyı az bile vermişsiniz o sayı her bir şezlong için geçerli , binlercesi vardı sahillerde :)
    Uğur böceğinin fazlası hiç hoş olmuyormuş anladım ama burada fazla olması çok şirin olmuş :) Aman sahillerde olmasınlarda çalışmalarınıza konsunlar :)

  2. gullale

    evet sayıyı az yazdıgım dogru aslında 500 ila 1000 yazmıştım ama fazla abartılı geldi deli demesin kimse bana dedimçünkü inanması çok zor yaşamayınca abartıymış gibi geliyor :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
gullale

biz iki arkadaşız ikimizin alın teri göznuru hayalleri bir araya gelsi gül&lale ortaya çıktı . umarım begenirsiniz .

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...