Perşembe, Mayıs 25, 2017
Uç uç böcüğüm, annem sana terlik pabuç alacak

Uç uç böcüğüm, annem sana terlik pabuç alacak

2

keçe modelleri
Tatilde Erikli’deydik, hayatım boyunca bu kadar çok ugur böcegi görmemiştim, ben diyeyim 50, siz deyin 100 tane, abartmıyorum!

keçe modelleri
Önce şaşırdık, sonra sevdik ama sonrası fenaydı, o sevimli böcükler öcü gibi gelmeye başladı üzerimize. Kafamız gözümüz eşyalarımız puantiyeli sevimli böceklerle doldu. Neyse benim böceklerim de ugur böceği delisi bir arkadaşıma ev hediyesi olarak gitti. Arkadaşım çıglıklar içinde sarılınca hediyeye, beğendiği anlaşıldı, siz de begendiniz mi? Marifetle kalın:) Facebook sayfamızı da gezer beğenirseniz seviniriz.

2 YORUMLAR

  1. İnanıyorum çünkü biz hafta sonları gideriz Erikli Enez’ e ve evet iki yıldır uğur böceği istilası varmış :) Ben de ağzıma burnuma giren ve arada bir ısıran uğur böceği istilasını ilk kez gördüm :) Uğur böceğinden nefret edeceksin tiksineceksin seni uyuz edecek deseler inanmazdım :) Ama evet oldu :) Ayrıca sayıyı az bile vermişsiniz o sayı her bir şezlong için geçerli , binlercesi vardı sahillerde :)
    Uğur böceğinin fazlası hiç hoş olmuyormuş anladım ama burada fazla olması çok şirin olmuş :) Aman sahillerde olmasınlarda çalışmalarınıza konsunlar :)

  2. evet sayıyı az yazdıgım dogru aslında 500 ila 1000 yazmıştım ama fazla abartılı geldi deli demesin kimse bana dedimçünkü inanması çok zor yaşamayınca abartıymış gibi geliyor :)