Cuma, Ekim 28, 2016
Üçgen motif-afghan crochet

Üçgen motif-afghan crochet

8

Ben bu afghan crochet denen motifleri hep kare ya da 6 gen düşünmüşümdür,bunun yapılışı için buradan..

8 YORUMLAR

  1. harika birşey bu, daha koyu tonlarla yapmak isterim. Çok etnik bir görüntüsü var. Afgan Afgan baaarıyor. Sağolasın Moonless, içim açıldı.

  2. çok güzel bence de kareden daha güzel geldi banabelkide çok tuttuğum bir motif olmasına karşın birazcıkher yerde görmenin bıkkınlığı vardı. o yüzden bunları sevdim…

  3. Alıştığımız objelerin kullanımlarımda yapılan küçük değişiklikler ne kadar etkili değil mi? Hatta tamamen yeni bir şey getirmekten daha bile etkili oluyor.. Arkadaş bundan şal yapmış ama bence süper bebek battaniyesi falan da olur hani ne dersiniz?

  4. beşgen altıgen oluyor, ben bu motiflerden yatak örtüsü başlamıştım(bitecek inşallah) arada yanlış yapınca bakıyorum beşgen olmuş, altıgen olmuş. Hiç üçgen olmadı namussuz…

  5. hahahhaahaha… :)İlahi ablacım yaaa…Benim de öyle bi bebek battaniyem var. İnanırmısın aldığım iplikler o kadar eskide kaldıki artık nakonun üretmediği seriler. iplikler yetmeyeceği için tasarım sapıttı.. neyse biter bi gün umarım.. :)

  6. Ben de ipin devamını bulamıyorum, yoksa sular seller gibi bitirirdim.(yalaaann) neyse ümitliyim. yarısından çoğu bitti. Şimdi eklemelerdeyim, puzzle gibi yoğunlaşmak gerekiyor o nedenle ağır gidiyor.

  7. Yaa bi daha ben böyle uzun işlere başlamam yalnız, içim bayıldı , çocuk 1 yaşına basacak yakında battaniyeye ihtiyaç kalmayacak yahu.. :))))