Pazar, Ekim 23, 2016
Uğur getiren gazoz kapağı

24 YORUMLAR

 1. Elmam, önce bütün kapağı komple siyah akrilik boyayla boyayın diyor,gerekirse bir kat daha boyayın ve sonra kanatlarını boyayın diyor, İngilizce örtmeniiim ya çeviri yapiim dedim accık :))

 2. aferin yavrum sana yıldızlı pekiyi :) Bak ne aklıma geldi şimdi geçen sene 4.sınıflara girerken çocukları sınıf içi etkinliklere katılmaya teşvik etmek için,iki çizim yapmıştım,birinde elinde balonlarla duran sevimli bir palyaço ‘congratulations’ diyordu, ve soruyu doğru cevaplayanlara o kağıdı gösteriyordum, diğer çizimdeyse sevimli bir polis amca vardı vardı onda da ‘busted’ yazıyordu yakalndınız! diyip polis olup yakalıyordum onları, çocuk işte nasıl çırpınıyorlardı palyaçolu kağıdı haketmek için,çok özledim ben öğrencilerimi yaaa….

 3. İnşallaaaah (L) Sen yaparsın bütü benim sana güvenim sonsuz :) Bak çok güzel gazda verebilme kabıliyetim vardır.

 4. Fraise mümkünse ben de gaz istiyorum.Bu aralar benimde ihtiyacım var :)) Ben üniversitede öğretim görevlisiyim kadro sıkıntım var.Beni tanıyan herkes yaparsın diyor ama nasip… Bu konuda senden de teselli alayım :))

 5. Gül Ablacım mesaj gönderirken hata verdi buradan yazayım resimlerin adreslerini:O senin şekerliğin Gül Ablacım.Şimdi resimler123@yildiz32 gaz çalışmaları:1.si tabiki de yaparsın. Önemli olan insanların sana güvenmesi değil. Senin kendine güvenmen. Bu dünyada da kendinden daha fazla güvenebileceğin pek fazla kimse de yok açıkçası. Yani neymiş birinci yapmamız gereken? Kendimize güvenmek. Geçmişe bakalım? Öss’yi kazandın, üniversiteyi bitirdin, bunların hepsini kim yaptı? Sen… Öğretim görevlisi olabilmek için aranan şartlar koşullar neler bilmiyorum fakat takriben 16-20 yaş arası halinle öss gibi koca bir sınavı başardın sen. Hepsinden de önemlisi hakkında hayırlısı olsun. Bazen biraz gerçekten de kadere inanmak çok güzel oluyor. Ben össyi kazandığımda çok sevinmiştim hakkımda hayırlı olan buymuş demiştim. Sonra okulumu bırakıp tekrar össye girmeye karar verdim. Çok afedersin çok özür dileyerek söylüyorum benim bu kararı vermem bnm için çok zor oldu fakat kendime şunu dedim ” orayı kazanan eşek, başka bir yeri de kazanır elbet” ben kendimi böyle motive ediyorum şu an ders çalışırken. Kazanırım kazanmam bilinmez, bilemem ama bildiğim elimden geleni yapacağım, kazanacağıma inanacağım. Önce kendine inan. Senin senden başka senin yok çünkü ;)

 6. evet yıldız32 insan istedikten sonra herşeyi yaparbelki konu ile alaksız ama ben 17 yaşında evlendiğimde lise 1 den terk tim .azmettim okuyacam dedim eşim işim ve çocuğum olmasına rağmen açık liseden liseyi bitirdim ,zorlada olsa kazanamayacağımı bile bile bu sene öss ye girdim ve kazandım eevli iken ehliyete gittim ehliyetimi aldım muhasebe kurusna gittim şu anda mesleğim muhasebecilik ve çalışıyorum.onun dışında az bir süre de olsa ingilizce ve diksiyon kurslarına gittim (tabi her ne kadar diksiyona gitsemde buraya yorum yazarken gidiyom geliyom yapıyom demektyen kandimi alı koyamıYOM)hepsini de başarı ile bitirdim ve sertifikalarımı aldım.şu anda ki tek amacım öss yi bitirebilmekyani demek istediğim insan isteyince oluyor.ve istedikten sonra ALLAH herşeyi gönlüne göre veriyor inangönlüne göre olması dileğiyleee:)

 7. çok teşekkür ederim lilacsimell açıklaman için. Oje fikride çok hoş gerçekten:)Benimde iki kuzenimde ingilizce öğretmeni biri 1 yıllık diğeride 2 yıllık. İşallah bütten geçersin başarılar. Sana da başarılar asyayaren umarım rahatlıkla yerleşip bitirirsin.

 8. Gerçekten çok teşekkürler ilginiz için.Evet ben de çok zor şartlardan geçerek buralara geldim.Önceleri kimse inanmıyordu üniversiteyi kazanabileceğime ben kazandım ve hatta üniversiteyi birincilikle bitirdim.Başarılarımdan dolayı birçok bursla bitirdim okulumu.Sonra öğretim görevlisi olabilmek için yapılan sınavlardan da yüksek puanlarla geçtim.Bunları yaparken yaşadığım sıkıntıların hepsinde vardır bir hayırlısı diyerek bugünlere geldim.Şimdi sizlerin de verdiği destekle kendime daha güveniyorum.Muhasebe bölümlerine de derse giriyorum.Meslek lisesi çıkışlı iseniz sınavsız geçişle girebilirsiniz üniversiteye.Eğer yolumuz kesişirse ben de yardımcı olurum :))

 9. Embircim bu araştırma ruhunu bana sen kazandırdın,bu böcüğü sana ithaf ediyorum demek isterdim ama ben yapmadım,ben de kendi yaptığım böcüğümü sana ithaf ederim o zaman:))Asyacım ve Yıldız32 sizi böylesine kararlı ve tuttuğunu koparan kişiler olmanızdan dolayı kutluyorum :)

 10. Asyacım ve Yıldız32 sizi böylesine kararlı ve tuttuğunu koparan kişiler olmanızdan dolayı kutluyorum :)

  tşk ederim lilakcımya kızlar bir uykum geldi sormayın gitsin gözlerimi açamıyorum yaa