Salı, Ekim 25, 2016

Uğurlu El

11

takı tasarım
Turkuaz doğal taşlar, altın kaplama aparatlar, turkuaz renkli ham ipek kumaş, zincir püsküller, inciden küre taşlar ve uğurlu fatima eli figürü ile yapmış olduğum fular kolyem.
Blogumda diğer çalışmalarımı inceleyebilirsiniz.

takı tasarım

11 YORUMLAR

  1. bayıldım ben bunada…..huuu huuuuu senaycımmmm kırmızısı aldımmm:)))))resımde görundugunden daha da sahaneee ötesiii:::….gulden hanımcımla da tanısmış olduk…o da çok şeker:))))

  2. Ohooo siz muhabbeti de ilerletiyorsunuz sitedekilerle çok güzel gerçekten de :) Kırmıızıyı da beğenmiştim güle güle kullan serpilcim… Kendine özgü taarzı var Gülden hanımın, pek bir asil duruyor takılar gerçekten. Senin boynunda da çooook güzel duruyordur eminim :)

  3. serpil hanımcım, siz ankara da mısınız? ben deeeee, nerde oturuyosunuz?Bu arada bu takılara bayılıyorum ama sadece bakıyorum çünkü pek kullanma alışkanlığım yok.Bu takı tarz ve renk olarak çok güzel olmuş ellerinize sağlık guldentaki

  4. Beğenilerinize ve güzel yorumlarınıza çok teşekkürler hanımlar.Serpil Hanım’ın da bahsettiği gibi biz tanıştık ve serpil Hanım kırmızısını aldı ve çok yakıştı,güle güle kullanın Serpil Hanımcım,sevgilerimle:)

  5. oo güle güle kullanın, muhabbetiniz de bol olsun. bu mavi ise beni benden aldı. muhteşem görünüyor, ve her zamanki gibi şahane fotoğraflamışsınız.