Cumartesi, Ekim 22, 2016
Unutkanlar için geri dönüşüm not panosu

Unutkanlar için geri dönüşüm not panosu

21

geri dönüşüm not panosu

Gazeteleri günlük hayata geri döndürdüm. İçindeki acı hayata dair bilgileri bir püskürtmede boya ile kapatarak, daha sevimli bir hale getirdim… Ortaya çok güzel bir geri dönüşüm not panosu çıktı. Pek de güzel oldu. Yapım aşamalarını tek tek fotoğraflarla anlattım. Gelin siz de eski gazeteleri çöpe atmak yerine değerlendirin.

Bu arada söylemeden geçmeyeyim; gülleri yaparken okumadığım haberleri hep okudum, okumak istemesem de gözüm kaydı, çok komiktim ve 2 kat vaktimi aldı :) Gazete okumaktan yaptığım işi unutacak dereceye geldim. Umarım beğenir ve siz de evdeki eski gazetelerle geri dönüşüm seferberliğine düşersiniz.

Yeri gelmişken söyleyeyim fikir çok: kapı süsü, çerçeve, avize, süs çiçeği ve daha birçok şey üretilebilir.
Hepsi ve daha fazlası içi bloguma buyrun.

21 YORUMLAR

  1. eskileri ve atık metaryalleri değerlendirme fikirlerini çok tutuyorum. bunu da tuttum. blogunuza da baktım. yapım aşaması çok güzel fotoğraflanmış. ellerinize sağlık.

  2. çok güzel olmuş aydıngelini..banada fikir verdin..bir köşesi kırık bir aynam var,nasıl değerlendiririm diye düşünüyordum..hay aklınla bin yaşa emi.))paylaşımın için tşk

  3. çok güzel ve şık olmuş ellerine sağlık.. geri dönüşüm her şekilde güzel.. güle güle kullan, faturalar değil de güzel şeyler asarsın inşallah:)

  4. dileğin için teşekkürler dilevser:))bu şartlarda faturadan başka birşey asmak imkansız görünüyor.hergün yeni bir fatura ve borç günlerini notlar halinde tutturdum arada güzel bişeyler göreyim diye kendi resimlerimizi asıyorum ama yanında fatura olunca yine mutlu edemiyor beni:))

  5. yorumlarınız için herkese teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim:))yapılabilinir bir geridönüşüm oldu:))herkesi yapabileceği güzel bişey oldu:))

  6. şimdi yine aynı projenin banyo aynasını yapıyorum.gülleride pembe yapacağım…yada kırmızı ..şimdi yapım aşamasında..en kısa zamanda paylaşırım..gazeteler birikirken ben gül yapıyorum.değerlendirmiş oluyorum…

  7. merakımı bağışla geçe aydın gelinimisiniz yoksa formalita icabımı .güzel olmuş ellerine sağlık ben biraz unutkanım yapabilirim

  8. eşim aydınlı bende evliliğimin ilk senesinde 10marifete katıldım.rumuz olarak aklıma *aydın gelini geldi.böyle oldu yani.ayrıca aydında yaşıyorum..*gülseyhan abla yapmanızı bekliyorum :))