Salı, Mayıs 23, 2017
==Ütü Masası==

==Ütü Masası==

24

Bu fikir benim çok hoşuma gitti. Yapım aşaması falan yok ama gayet anlaşılır bir şey. Bir tahta parçası, kumaş ve içini doldurcak elyaf. Önemli olan bunu gergin bi şekilde sabitleyebilmek. Bikaç parça ütülenecek olunca koca ütü masasını açmak bana zulüm gibi geliyo. Yerde ütülüyorum parke ıslanıyo:DDD Bunu oturduğunuz koltuğa, koltuğun kolluklarına yerleştirip oturarak ütü yapabilirsinizz….Burda gördümm…

24 YORUMLAR

  1. tefal yada buraunsa bana ver benimki yere düştü kenarı kırıldı idare ediyom şu an ben kendimi es geçerim çoçukların eşimin hep ütülerim:)))))))))))))))

  2. cok baştan savma yapmış ama pratik olmuş, yapılabilir ince kontraplaklarla… hazırları var kostasta katlanıyor hem de… alayım mı almayayım mı diye gidip geldim. ben ütü yapmayı severim yaz ayları haricinde tabii sanırım bu yazıdan sonra gidip onu da alacağım iyicene aklım yattı:))) ahh kızlar masrafa sokmasanız olmazdı dimi:)

  3. PRATİK AMA BUNDA PANTALON ÜTÜLEMEK ZORDURBEN BAŞLI BAŞINA ÇAMAŞIRDAN NEFRET EDERİMMAKİNEEYİ DOLDURMAKİNEDEN ÇIKARBALKONA ASKURUYUNCA TOPLAÜTÜ MASASINI AÇHEPSİNİ ÜTÜLESONRA HERKESİNKİNİ AYRI AYRI YERLEŞTİROY OY

  4. Amaniiin kendi yazıma uğramamışım herkesler burda ütü hakkında düşüncelerini paylaşmışşş genelde de paylaşım beğenilmiş teşekkür ederim:))Fiammayı da masrafa soktum tühh:(((Nalan abla gibi ben de ütülerim ama biri getirsin götürsün katlasın isterim ama öyle bi kişi olmaz:)))Tamam mavi hanım abla bi daha ütülemem yerde (yalan:PP)