Perşembe, Ekim 27, 2016

Vazo

30

vazo evet evet vazo çok farklı değilmi? nasıl yapmışlar acaba

link

30 YORUMLAR

  1. ay ben huyluyumdur..habire tararım bunları düzgün dursun diye…hatta hızımı alamaz,örerim,topuz yaparım,toka takarım,at kuyruğu yaparım :)))))bizim kedi de habire oynar,düğümler saçakları :)

  2. benimki kendi kendini uyutuyo,oyun oynuyo,yorulunca uyuyo,biberonu alıp içiyo,benim hiç işim yok.herşey hazır geliyo,ekmek kaç para onu bile bilmiyorum.sıkılıyorum kızlar evde

  3. acillik bir vakkasın sen alyacım:)))))) insan içine çık biraz bakkala markete uğra adam geceleri yalnız çıkmasın gezmeye,senide götürsün:))))

  4. kız beni adam markete yolluyo hiç bişey almadan geliyom.dolanıyom dolanıyom markette alcak bişey bulamıyom.niye almadın diyo evde hepsi var ki diyom.artık bi şey söyleyip almaya gönderiyo beni.

  5. :))))) sen balıkesirdeydin dimi yanlış hatırlamıyorsam,bak ben gelip sana misafir olacam başına bir sürü iş açıca arayacan o sakin günleri:)))))))

  6. gel valla.yatırcak yerim çok.yemek çok.çarşıda oturuyom zaten bol bol gezeriz,sen alışveriş yaparsın ben var diye almam gene.dağıt biraz evi,kirlet,bana iş çıksın.