Vintage tunik

-

Vintage tunik
Siyah rengin asaletini taşıyan bu tuniği çok sevdim. Şeffaf şifon ve fransız danteli ne kadar da uyumlu olmuş, bir de ön yüzünde 1920’lerin havasını taşıyan kelebek detayı kullanılınca çok alımlı geldi gözüme. Beldeki etnik süslemeyi de unutmamak gerekir. Kaynak.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
zulaltan

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA

5 yorum gelmiş

  1. gliatasarim

    Siz epey analiz etmişsiniz bu tuniği :) Yazdıklarınızı okuyunca tunikten çok, sizin bilgilerinize hayran oldum.
    Fakat tunik gerçekten hoş. Kelebek harika, anlamadığım bir şey var ama; o kelebeğin sol alt kısmında arkaya doğru dönen pembeli bir işlememi var? İşte o, o olmasaymış dedirtti bana.

  2. zulaltan

    gülhanım ,serpil,neslihanmetin beğenmenize sevindim elin ecnebisi neler yapıyor canım :) gliatasarım belindeki o etnik detayı olmadan da olur :)

Bir Cevap Yazın