Perşembe, Ekim 27, 2016
volanlı atkı

18 YORUMLAR

  1. adadenizi eline koluna sağlık. bu volanlı atkılar süper oluyor. başka renkleri hatta başka ipleri de deneyebilirsin. ipliği ne kadar ince ,şişi ne kadar kalın olursa o kadar dökümlü olur.o kadar zarif olur. çok güzel yapmışsın .marul marul dökülmüş eline sağlık arkadaşım.

  2. Benim elimde sürünürdü ben örüyor olsaydım. Bir sıkıldım mı ya sökeceğim ya onu bitirene kadar öreceğim. Sökmek zevkli ama, tavsiye ederim.Ellerine sağlık, güle güle kullan.

  3. polyanna teşekkürler. İpim inceydi benimde. Şiş de 6 numara (elimdeki en kalın şiş. Hatta onu da annemden kesik atmıştım.)yıllardıır alışmışız 3.5’tan büyük şişle örmemeye hala yadırgıyorum bunları

  4. 21 ilmekle başlanıyor. Haroşa olarak örülüyor- 2 sıra hepsi haroşa olara örülüyor- sonraki sırada 3 tane şişte bırakılıyor 18 tane örülüyor- daha sonraki her sırada 2 tane şişte bırakılıyor kalanlar örülüyor- böyle böyle (hep iki bırakılıyor) şişteki tüm ilmekler bitene kadar örgü devam ediyor.- Daha sonra örgünün başına dönülüp yine 2 sıra tüm ilmekler örülüyor.- İlmekler hep aynı şişte bırakılıyor geri dönüşler aynen örülüyor- Örgü devam ettikçe atkı yuvarlanıyor

  5. hepimiz tabi ki teşekkür ediyoruz sana. şişle iplik tezatlığı olduğu için marul süper olmuş. ben de tuttum.tutanların çok olsun arkadaşım:)