Winnie The Pooh bebek bezi pastası

-

bebek bezi pastası
Merhaba! Bu gece bitirdiğim (zira gündüz kapı süsü siparişlerim var) 4 katlı Winnie the Pooh temalı bi bebek bez pastasını paylaşıyorum. İyi ki sipariş veren dükkanıma gelen bir müşteriydi yoksa bunu kargolamakta zorluk çekecektim. Kocaman oldu zira :) Pastaya keçeden diktiğim araba ve yıldızları da ekledim.

bebek bezi pastası
Winnie ayıcığa kırmızı kova ekledim, hani bal varmış gibi :) Winnie temalı kurdeleyle fiyonk yapıp katları süsledim.

bebek bezi pastası

bebek bezi pastası
Arkasına Tiger basklı lisanslı bir çocuk külodu da koydum. Ön tarafına da Winnie temalı bebe çorabı ekledim. Değişik yerlere Winnie temalı stickerlerı da uyguladım. Pasta bittiğinde beyaz tüle sarılıp tepesinde fiyonkla tebrik kartı ve nazar boncuğuyla müşteriye teslim edildi. Devamı: yeni ürünlerimi facebook foto albümlerimde takip edebilir, bloguma yada pasajıma gelebilirsiniz. 100 % sevgiyle yaptım.

bebek bezi pastası

bebek bezi pastası

bebek bezi pastası

DSC04022

bebek bezi pastası

bebek bezi pastası

5 yorum gelmiş

  1. Sipariş ve soru için bu adresten müşterim sırasına kendinizi yazdırabilirsiniz: ailarmehinli@yahoo.com. Lütfen yoğunluğumu göze alarak ürünü almak istediğiniz tarihten 1 ay önce sıraya yazılınız. Sıra gününüze 2-3 gün kala ödeme yapıyorsunuz, ödeme yapıldıktan sonra ürün yapımına başlanır, bu ürünün yapmı 2-3 gün sürer. Kargo ücreti (PTT) alıcıya aittir.

  2. Bende bir tane bu pastadan istiyorum ama ayakkabı ve kült olmasın fiyatı nedir acaba ve ne kadar zamanda alabilirim . Ayrıca adresinizi öğrenebilirsem gelip kendim alabilirim . Teşekkürler ellerinize sağlık süper olmuş çok aradığım bir şeydi .

  3. Bende bir tane bu pastadan istiyorum ama ayakkabı ve külot olmasın fiyatı nedir acaba ve ne kadar zamanda alabilirim . Ayrıca adresinizi öğrenebilirsem gelip kendim alabilirim . Teşekkürler ellerinize sağlık süper olmuş çok aradığım bir şeydi .

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com