Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Yağlı Boya Denemesi

9 YORUMLAR

  1. ilk gözüme çarptığında sanki bi abajurun yüzeyi sandım, ışıktan sanırım. geçirgen bi malzeme boyanıp o da olabilir sanki.ellerinize sağlık..

  2. neden güzel olmasın.gayet de hoş olmuş.sıcak renkler kullanmışsınız sıcacık olmuş.bi de ufak bi öneri ince çalışıp çok desen çizseniz daha güzel olcakmış sanki.

  3. Bide ilk başlayanlar genelde manzara resmi yaparlar. Siz geometrik şekil çalışmışsınız. Çerçeveletirseniz daha hoş olur. Elinize sağlık.

  4. ay vallahi bende umudumu kaybediyordum ki imdadima yetistiniz=) çok sevindim arkadaslar begenmenize gerçekten hatta paylassam mi diye bile tereddut etmi$tim:)marvil haklisin aslinda ama ince çali$mak baya zorluyor beni:)boncuk hanim manzara resmi beni çekmiyor nedense :) soyut ve geometrik çali$malardan ho$laniyorum.Evet çerçeveletmem gerek biliyorum:)esinselcim evet devam gaza geldim:pneduk vallahi ba$ka $eyler geldi aklima ama bu hiç gelmemi$ti lisede bilgisayar ogretmenimde firmalar için amblem tasarimcisi gibi bisiy olabilirsin demi$ti ah ahh=)