Cuma, Ekim 21, 2016
Yağlı Boya Denemesi

Yağlı Boya Denemesi

9
ilk deneme
ilk deneme

Ilk yagli boya çalismam ufak boyutlarda tuval uzerine yaptim.Fazla guzel olmamasina ragmen renk tonlari nedeniyle vitrinimde hos durdu.

9 YORUMLAR

  1. ilk gözüme çarptığında sanki bi abajurun yüzeyi sandım, ışıktan sanırım. geçirgen bi malzeme boyanıp o da olabilir sanki.ellerinize sağlık..

  2. neden güzel olmasın.gayet de hoş olmuş.sıcak renkler kullanmışsınız sıcacık olmuş.bi de ufak bi öneri ince çalışıp çok desen çizseniz daha güzel olcakmış sanki.

  3. Bide ilk başlayanlar genelde manzara resmi yaparlar. Siz geometrik şekil çalışmışsınız. Çerçeveletirseniz daha hoş olur. Elinize sağlık.

  4. ay vallahi bende umudumu kaybediyordum ki imdadima yetistiniz=) çok sevindim arkadaslar begenmenize gerçekten hatta paylassam mi diye bile tereddut etmi$tim:)marvil haklisin aslinda ama ince çali$mak baya zorluyor beni:)boncuk hanim manzara resmi beni çekmiyor nedense :) soyut ve geometrik çali$malardan ho$laniyorum.Evet çerçeveletmem gerek biliyorum:)esinselcim evet devam gaza geldim:pneduk vallahi ba$ka $eyler geldi aklima ama bu hiç gelmemi$ti lisede bilgisayar ogretmenimde firmalar için amblem tasarimcisi gibi bisiy olabilirsin demi$ti ah ahh=)